Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 2/59
Spis treści
1. SPRAWOZDANIE Z ZYSKÓW LUB STRAT I INNYCH CAŁKOWITYCH DOCHODÓW ....................... 4
2. SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ ..................................................................................... 5
3. SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM ZA OKRES OD 1 STYCZNIA 2024 DO 31
GRUDNIA 2024 ORAZ OD 1 STYCZNIA 2025 DO 31 GRUDNIA 2025 .......................................................... 6
4. SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH ............................................................................ 7
4. NOTY OBJAŚNIAJĄCE DO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ......................................................... 8
4.1. INFORMACJE OGÓLNE ...................................................................................................................... 8
4.1.1. Jednostka sprawozdawcza .............................................................................................................. 8
4.1.2. Przedmiot działalności i struktura Jednostki sprawozdawczej ......................................................... 8
4.1.3. Waluta funkcjonalna i sprawozdawcza, zastosowany poziom zaokrągleń ...................................... 9
4.2. PODSTAWA SPORZĄDZENIA JEDNOSTKOWEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO .............. 9
4.2.1. Oświadczenie o zgodności ............................................................................................................... 9
4.2.2. Zastosowanie nowych i zweryfikowanych standardów MSSF UE ................................................... 9
4.2.3. Opis zastosowanych zasad rachunkowości ................................................................................... 10
4.2.4. Szacunki i osądy mające wpływ na jednostkowe sprawozdania finansowe .................................. 21
4.2.5. Zmiany zasad (polityki) rachunkowości w roku obrotowym, zmiany zasad prezentacji oraz korekty
błędów …………………………………………………………………………………………………………………..21
4.3. Informacja o przychodach od głównych klientów ............................................................................... 22
4.3.1. Produkty i usługi, z których segmenty sprawozdawcze czerpią swoje przychody......................... 22
4.3.2. Przychody i wyniki segmentów ...................................................................................................... 23
4.3.3. Amortyzacja segmentów ................................................................................................................ 24
4.3.4. Aktywa segmentów ........................................................................................................................ 24
4.3.5. Informacje geograficzne ................................................................................................................. 24
4.3.5.1. Przychody ze sprzedaży w podziale na obszary geograficzne ...................................................... 25
4.3.5.2. Aktywa trwałe w podziale na obszary geograficzne ....................................................................... 25
4.3.6. Informacje o przychodach od głównych klientów ........................................................................... 25
4.4. PRZYCHODY I KOSZTY DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ ............................................................. 26
4.4.1. Przychody ze sprzedaży - struktura rzeczowa ............................................................................... 26
4.4.2. Koszty operacyjne .......................................................................................................................... 27
4.5. POZOSTAŁE PRZYCHODY OPERACYJNE ..................................................................................... 27
4.6. POZOSTAŁE KOSZTY OPERACYJNE ............................................................................................. 28
4.7. PRZYCHODY FINANSOWE .............................................................................................................. 28
4.8. KOSZTY FINANSOWE....................................................................................................................... 29
4.9. PODATEK DOCHODOWY ................................................................................................................. 29
4.10. RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE ....................................................................................................... 32
4.11. WARTOŚCI NIEMATERIALNE .......................................................................................................... 36
4.12. WIECZYSTE UŻYTKOWANIE GRUNTÓW ....................................................................................... 38
4.13. JEDNOSTKI ZALEŻNE ...................................................................................................................... 38
4.14. ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE ................................................................................................ 39
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 3/59
4.15. ZAPASY .............................................................................................................................................. 39
4.16. NALEŻNOŚCI HANDLOWE I INNE NALEŻNOŚCI ........................................................................... 40
4.17. ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY ..................................................................................... 41
4.18. KAPITAŁY ........................................................................................................................................... 42
4.18.1. Kapitał akcyjny ............................................................................................................................... 42
4.18.2. Kapitał zapasowy ........................................................................................................................... 43
4.18.3. Kapitał rezerwowy z wyceny programów motywacyjnych .............................................................. 43
4.18.4. Zyski zatrzymane / niepokryte straty .............................................................................................. 43
4.19. REZERWY .......................................................................................................................................... 43
4.20. KREDYTY I POŻYCZKI OTRZYMANE .............................................................................................. 44
4.21. ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU LEASINGU I FAKTORINGU ................................................................ 46
4.22. ZOBOWIĄZANIA HANDLOWE, INNE ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE ORAZ
ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE ............................................................................................................. 48
4.23. WYLICZENIE STRATY I WARTOŚCI KSIĘGOWEJ NA 1 AKCJĘ .................................................... 48
4.24. INSTRUMENTY FINANSOWE I RYZYKO FINANSOWE .................................................................. 49
4.25. KONTYNUACJA DZIAŁALNOŚCI I DZIAŁALNOŚĆ ZANIECHANA ................................................. 53
4.26. PONIESIONE I PLANOWANE NAKŁADY INWESTYCYJNE ............................................................ 54
4.27. PODJĘTE ZOBOWIĄZANIA UMOWNE............................................................................................. 54
4.28. ZOBOWIĄZANIA I AKTYWA WARUNKOWE I POZABILANSOWE .................................................. 54
4.28.1. Aktywa i zobowiązania pozabilansowe .......................................................................................... 54
4.28.2. Postępowanie sporne prowadzone w sprawie Spółki .................................................................... 54
4.29. OBCIĄŻENIA NA MAJĄTKU .............................................................................................................. 54
4.30. TRANSAKCJE Z PODMIOTAMI POWIĄZANYMI .............................................................................. 55
4.31. WYNAGRODZENIE CZŁONKÓW ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ ............................................. 55
4.32. UZGODNIENIE WYBRANYCH POZYCJI SPRAWOZDANIA Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH .... 57
4.33. ISTOTNE ZDARZENIA PO DACIE BILANSOWEJ ............................................................................ 58
4.34. INFORMACJE O PODMIOCIE UPRAWNIONYM DO BADANIA SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH 58
4.35. ZATWIERDZENIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ................................................................... 59
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 4/59
1. SPRAWOZDANIE Z ZYSKÓW LUB STRAT I INNYCH CAŁKOWITYCH
DOCHODÓW
Nota
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Przychody ze sprzedaży
4.4.1
254 346,8
228 855,9
Koszt własny sprzedaży
4.4.2
(179 570,9)
(158 140,7)
Zysk brutto na sprzedaży
74 775,9
70 715,2
Koszty sprzedaży
4.4.2
(35 950,9)
(36 498,4)
Koszty zarządu
4.4.2
(21 231,8)
(22 007,2)
Pozostałe przychody operacyjne
4.5
8 828,3
7 892,0
Pozostałe koszty operacyjne
4.6
(10 506,7)
(9 456,3)
Zysk / (Strata) na działalności operacyjnej
15 914,8
10 645,3
Przychody finansowe
4.7
742,4
1 967,8
Koszty finansowe
4.8
(6 896,9)
(7 384,5)
Zysk / (Strata) przed opodatkowaniem
9 760,3
5 228,6
Podatek dochodowy
4.9
(2 472,8)
(2 075,4)
Zysk / (Strata) netto
7 287,5
3 153,2
Składniki innych całkowitych dochodów, które zostaną
następnie przekwalifikowane na zyski lub straty po
spełnieniu określonych warunków
Efekt wyceny instrumentu zabezpieczającego
-
-
Składniki innych całkowitych dochodów, które
nie zostaną przekwalifikowane na zyski lub straty
Przeszacowanie zobowiązań z tytułu świadczeń
pracowniczych
-
-
Całkowite dochody /(straty) ogółem
7 287,5
3 153,2
Zysk / (Strata) na jedna akcję (w PLN)
podstawowa
4.23
1,14
0,49
rozwodniona
4.23
1,14
0,49
Sprawozdanie z zysków lub strat i innych całkowitych dochodów należy analizować łącznie z notami objaśniającymi od str. 8 do str. 59
jednostkowego sprawozdania finansowego stanowiącymi jego integralną część.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 5/59
2. SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ
AKTYWA
Nota
Na dzień
31.12.2024
(tys. PLN)
I. Aktywa trwałe (długoterminowe)
147 685,7
Rzeczowe aktywa trwałe
4.10
124 359,6
Wartości niematerialne
4.11
1 207,6
Wieczyste użytkowanie gruntów
4.12
5 677,6
Aktywa finansowe
227,2
- udziały lub akcje
227,2
Aktywa z tytułu podatku odroczonego
4.9
16 213,7
II. Aktywa obrotowe (krótkoterminowe)
103 929,8
Zapasy
4.15
34 154,7
Należności handlowe i pozostałe należności
4.16
67 289,6
Krótkoterminowe rozliczenia międzyokresowe
4.14
1 827,7
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty
4.17
657,8
Aktywa razem
252 354,0
251 615,5
PASYWA
Nota
Na dzień
31.12.2025
Na dzień
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
I. Kapitał własny
72 634,5
65 347,0
Kapitał akcyjny
4.18.1
1 545,6
1 545,6
Kapitał zapasowy
4.18.2
65 739,9
62 586,7
Kapitał z tytułu stosowania rachunkowości zabezpieczeń
-
-
Zyski zatrzymane/(niepokryte straty)
4.18.4
5 349,0
1 214,7
II. Zobowiązania długoterminowe
105 082,1
105 943,9
Rezerwa na odprawy emerytalne
4.19
647,7
623,4
Kredyty i pożyczki
4.20
81 772,2
77 968,7
Zobowiązania z tyt. leasingu finansowego i faktoringu
4.21
1 534,6
1 344,0
Długoterminowe zobowiązania pozostałe (kaucja zwrotna)
21 064,8
25 892,0
Długoterminowe rozliczenia międzyokresowe
4.22
62,8
115,8
III. Zobowiązania krótkoterminowe
74 637,4
80 324,6
Kredyty
4.20
-
-
Zobowiązania z tyt. leasingu finansowego i faktoringu
4.21
12 850,7
10 708,8
Wycena instrumentów pochodnych
14,2
-
Zobowiązania z tyt. podatku dochodowego
4.22
0,0
0,0
Zobowiązania handlowe, inne zobowiązania krótkoterminowe oraz
krótkoterminowe rozliczenia międzyokresowe
4.22
61 772,5
69 615,8
Pasywa razem
252 354,0
251 615,5
Sprawozdanie z sytuacji finansowej należy analizować łącznie z notami objaśniającymi od str. 8 do str. 59 jednostkowego sprawozdania
finansowego stanowiącymi jego integralną część.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 6/59
3. SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM ZA OKRES OD 1 STYCZNIA 2024 DO 31 GRUDNIA 2024
ORAZ OD 1 STYCZNIA 2025 DO 31 GRUDNIA 2025
Kapitał
akcyjny
ogółem
Kapitał
zapasowy
ogólny
Kapitał z tyt.
stosowania
rachunkowości
zabezpieczeń
Kapitał z
wyceny
programów
motywacyjnych
Zyski
zatrzymane/
(niepokryte
straty)
Razem
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Stan na 01 styczeń 2024 roku
1 545,6
57 795,4
-
-
2 852,8
62 103,8
Całkowite dochody za okres sprawozdawczy
Zysk (strata) netto okresu
-
-
-
-
3 153,2
3 153,2
Inne całkowite dochody ogółem
-
-
-
-
-
-
Całkowite dochody ogółem za okres
-
-
-
-
3 153,2
3 153,2
Transakcje z właścicielami, ujęte bezpośrednio w kapitale własnym
Dopłaty od i wpłaty do właścicieli
Koszt płatności w formie papierów wartościowych rozliczanych w instrumentach
finansowych
-
-
-
-
-
-
Dopłaty od i wpłaty do właścicieli ogółem
-
-
-
-
-
-
Podział wyniku
-
4 791,3
-
-
(4 791,3)
-
Stan na 31 grudnia 2024 roku
1 545,6
62 586,7
-
-
1 214,7
65 347,0
Całkowite dochody za okres sprawozdawczy
Zysk (strata) netto okresu
-
-
-
-
7 287,5
7 287,5
Inne całkowite dochody ogółem
-
-
-
-
-
-
Całkowite dochody ogółem za okres
-
-
-
-
7 287,5
7 287,5
Transakcje z właścicielami, ujęte bezpośrednio w kapitale własnym
Dopłaty od i wpłaty do właścicieli
Koszt płatności w formie papierów wartościowych rozliczanych w instrumentach
finansowych
-
-
-
-
-
-
Dopłaty od i wpłaty do właścicieli ogółem
-
-
-
-
-
-
Podział wyniku
-
3 153,2
-
-
(3 153,2)
-
Stan na 31 grudnia 2025 roku
1 545,6
65 739,9
-
-
5 349,0
72 634,5
Sprawozdanie ze zmian w kapitale należy analizować łącznie z notami objaśniającymi od str. 8 do str. 59 jednostkowego sprawozdania finansowego stanowiącymi jego integralną część.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 7/59
4. SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH
Nota
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
A. Działalność operacyjna
I. Zysk / (strata) za rok bieżący
7 287,5
3 153,2
II. Korekty razem
(1 892,0)
15 149,7
1. Amortyzacja rzeczowych aktywów trwałych i wartości
niematerialnych
6 678,0
7 333,8
2. Strata / (Zysk) z działalności inwestycyjnej
4.32.a
418,0
(283,6)
3. Odsetki dotyczące działalności finansowej i inwestycyjnej
4.32.b
5 944,5
6 698,0
4. (Zyski)/straty z tyt. różnic kursowych
4.32.c
(773,9)
(1 286,4)
5. Podatek dochodowy
2 472,8
1 253,7
6. Zmiana stanu pozycji bilansowych
(16 776,3)
1 434,2
- zmiana stanu zapasów
(992,4)
(578,2)
- zmiana stanu rozrachunków, rezerw i rozliczeń
międzyokresowych
4.32.d
(15 783,9)
2 012,4
7. Inne korekty
4.32.e
144,9
-
III. Środki pieniężne netto z działalności operacyjnej
5 395,5
18 302,9
B. Działalność inwestycyjna
I. Wpływy
128,8
649,3
1. Sprzedaż środków trwałych i wartości niematerialnych
125,0
649,3
2. Otrzymane odsetki
3,8
-
II. Wydatki
(2 293,4)
(4 484,2)
1. Nabycie środków trwałych i wartości niematerialnych
(2 293,4)
(4 484,2)
III. Środki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej
(2 164,6)
(3 834,9)
C. Działalność finansowa
I. Wpływy
176,1
-
1. Kredyty otrzymane i inne wpływy finansowe
176,1
-
II. Wydatki
(3 336,4)
(14 221,8)
1. Spłaty kredytów
-
(10 519,5)
2. Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego i
faktoringu
(1 871,2)
(1 860,5)
3. Odsetki
(1 465,2)
(1 841,8)
III. Środki pieniężne netto z działalności finansowej
(3 160,3)
(14 221,8)
D. Przepływy pieniężne netto, razem
70,6
246,2
E. Bilansowa zmiana stanu środków pieniężnych
70,6
246,2
F. Środki pieniężne na początek okresu
657,8
411,6
G. Środki pieniężne na koniec okresu
4.17
728,4
657,8
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych należy analizować łącznie z notami objaśniającymi od str. 8 do str. 59 jednostkowego
sprawozdania finansowego stanowiącymi jego integralną część.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 8/59
4. NOTY OBJAŚNIAJĄCE DO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO
4.1. INFORMACJE OGÓLNE
4.1.1. Jednostka sprawozdawcza
Jednostką sprawozdawczą jest spółka Harper Hygienics S.A.(„Spółka”) (do dnia 25 września 2007 roku Harper
Hygienics Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, Equator II, XIII p., utworzona aktem
notarialnym z dnia 17 grudnia 1990 roku.
Harper Hygienics S.A. została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy
dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS
0000289345.
Spółka została zawiązana na czas nieograniczony.
Od dnia 16 lipca 2010 roku Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego skład Zarządu spółki Harper Hygienics S.A
przedstawia się następująco:
Dmitrij Kostojanskij - Prezes Zarządu,
− Sergejs Binkovskis - Członek Zarządu
Alina Grączewska Członek Zarządu.
W dniu 22 października 2025 roku Rada Nadzorcza Spółki powołała wyżej wymieniony Zarząd na kolejną,
wspólną trzyletnią kadencję.
Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego w skład Rady Nadzorczej Harper Hygienics
S.A. wchodzą:
- Maralbek Gabdsattarov Przewodniczący Rady Nadzorczej,
- Oleksiy Kolesnik - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej,
- Mykhaylo Murashko Członek Rady Nadzorczej,
- Valērijs Kuļickis Członek Rady Nadzorczej,
- Jānis Bormanis Członek Rady Nadzorczej.
W dniu 1 sierpnia 2025 roku Pan Artem Parshutin złożył rezygnację z pełnienia funkcji Członka Rady
Nadzorczej spółki Harper Hygienics S.A.
W dniu 24 września 2025 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Harper Hygienics S.A. powołało
dotychczasowych Członków Rady Nadzorczej oraz nowego członka, Janisa Bormanisa, na wspólną trzyletnią
kadencję.
Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego w skład Komitetu Audytu Spółki wchodzą:
- Valērijs Kuļickis Przewodniczący Komitetu Audytu,
- Olesiy Kolesnik Członek Komitetu Audytu,
- Mykhaylo Murashko Członek Komitetu Audytu,
- Jānis Bormanis Członek Komitetu Audytu.
4.1.2. Przedmiot działalności i struktura Jednostki sprawozdawczej
Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest produkcja i dystrybucja artykułów higieniczno-
kosmetycznych.
Na dzień sporządzenia sprawozdania finansowego Jednostką dominującą dla Spółki jest spółka RADVILLE
Investments Sp. z o.o. posiadająca 59,95 %.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 9/59
Pakiet blisko 60% akcji Harper Hygienics S.A. należący do dotychczasowego wiodącego akcjonariusza,
Radville Investments został zakupiony przez łotewską spółkę iCotton (raport bieżący nr 14, 15 i 16 /2017 z dnia
15 marca 2017 r.). Następnie w wyniku zakończenia wezwania do zapisywania sna sprzedaż akcji Harper
Hygienics S.A. w dniu 23 czerwca 2017 r. oraz 7 listopada 2023 r. Spółka iCotton osiągnęła próg 66,1% głosów
w Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki. W konsekwencji tych transakcji Harper Hygienics jest częścią
struktury dużej Grupy łotewskiej z pokrewnej branży produkującej i dystrybuującej artykuły higieniczno-
kosmetyczne.
Jednostką dominującą najwyższego szczebla jest osoba prywatna - Maralbek Gabdsattarov - posiadająca
w SIA iCotton Sp. z o.o. 100% udziałów.
Jednostką najniższego szczebla jest ANV Sp. z o.o.
Rok finansowy Spółki trwał od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
Sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez
Spółkę w dającej się przewidzieć przyszłości.
Na dzień zatwierdzenia niniejszego jednostkowego sprawozdania finansowego nie stwierdza się istnienia
okoliczności wskazujących na zagrożenie kontynuowania działalności przez Spółkę.
Spółka Harper Hygienics S.A. posiada 100% udziałów w Spółce ANV Sp. z o.o.
ANV Sp. z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym dnia 30.12.2016 r. w celu
prowadzenia działalności produkcyjnej.
4.1.3. Waluta funkcjonalna i sprawozdawcza, zastosowany poziom zaokrągleń
Niniejsze jednostkowe sprawozdanie finansowe zostało sporządzone w polskich złotych (PLN, ).
Dane w sprawozdaniu finansowym zostały wykazane w tysiącach złotych, chyba że w konkretnych sytuacjach
zostały podane z większą dokładnośc. Walutą funkcjonalną dla Spółki jest polski złoty.
4.2. PODSTAWA SPORZĄDZENIA JEDNOSTKOWEGO SPRAWOZDANIA
FINANSOWEGO
4.2.1. Oświadczenie o zgodności
Niniejsze jednostkowe sprawozdanie finansowe Harper Hygienics S.A. obejmujące rok zakończony 31 grudnia
2025 roku, zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej,
które zostały zatwierdzone przez Unię Europejską (MSSF UE).
4.2.2. Zastosowanie nowych i zweryfikowanych standardów MSSF UE
Nowe standardy lub zmiany obowiązujące od 1 stycznia 2025 toku to:
Zmiany do MSR 21 Skutki zmiany kursów wymiany walut zmiana obejmuje:
określenie, kiedy waluta jest wymienialna,
sposób ustalenia kursu, jeśli waluta nie jest wymienialna,
nowe ujawnienia w przypadku niewymienialności waluty.
Zmiany do MSSF 1 Zastosowanie MSSF po raz pierwszy zmiany wynikają bezpośrednio
ze zmian MSR 21 i zapewnia spójność zasad przy pierwszym zastosowaniu MSSF,
Zmiany do MSSF 9 i MSSF 7 „Instrumenty finansowe” zmiany dotyczą ujawnień ESG
i instrumentów warunkowych.
Zmienione standardy oraz interpretacje, które mają po raz pierwszy zastosowanie w 2025 roku, nie mają
istotnego wpływu na jednostkowe sprawozdanie Spółki.
Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie:
Następujące standardy i interpretacje zostały wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów
Rachunkowości lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej, a nie weszły
jeszcze w życie:
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 10/59
Zmiany do MSSF 9 „Instrumenty finansowe” i MSSF 7 „Instrumenty finansowe ujawnienia
informacji” - zmiany w klasyfikacji i wycenie instrumentów finansowych;
Zmiany do MSSF 9 i MSSF 7: Umowy odnoszące się do energii elektrycznej pochodzącej z natury,
MSSF 18 „Prezentacja i ujawnienia w sprawozdaniach finansowych”;
MSSF 19 “Spółki zależne bez odpowiedzialności publicznej: ujawnianie informacji”,
Daty wejścia w życie datami wynikającymi z treści standardów ogłoszonych przez Radę
ds. Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej. Daty stosowania standardów w UE mogą różnić się
od dat stosowania wynikających z treści standardów i ogłaszane w momencie zatwierdzenia do stosowania
przez UE.
Spółka nie zdecydowała się na wcześniejsze zastosowanie żadnego z przyjętych przez UE standardów,
interpretacji lub zmian, które na dzień 31 grudnia 2025 roku nie miały zastosowania.
4.2.3. Opis zastosowanych zasad rachunkowości
Niniejsze sprawozdanie finansowe sporządzone zostało zgodnie z koncepcją kosztu historycznego,
za wyjątkiem instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej.
a) Ujęcie przychodów i kosztów oraz wynik finansowy
Przychody
Za przychody Spółka uznaje uprawdopodobnione powstanie w okresie sprawozdawczym korzyści
ekonomicznych, o wiarygodnie określonej wartości, w formie zwiększenia wartości aktywów albo zmniejszenia
wartości zobowiązań, które doprowadzą do wzrostu kapitału własnego lub zmniejszenia jego niedoboru
w sposób inny, niż wniesienie wkładów przez akcjonariuszy lub właścicieli.
Przychody ze sprzedaży ujmowane w wartości godziwej zapłat otrzymanych lub należnych
oraz reprezentują należności za produkty, towary i usługi dostarczone w ramach normalnej działalności
gospodarczej, po pomniejszeniu o rabaty, VAT i inne podatki związane ze sprzedażą.
Sprzedaż produktów i towarów ujmowana jest w momencie przekazania odbiorcy znaczącego ryzyka
związanego z dostawą.
Przychody z tytułu świadczonych usług ujmowane na podstawie stopnia zaawansowania. Jeśli wyniku
danej usługi nie można wiarygodnie określić, wówczas przychody uzyskiwane z tego tytułu ujmowane są tylko
do wysokości poniesionych kosztów, które Spółka spodziewa się odzyskać.
Przychody z tytułu odsetek ujmowane są narastająco, w odniesieniu do głównej kwoty należnej, zgodnie
z metodą efektywnej stopy procentowej.
Przychody z tytułu dywidend ujmowane w momencie, kiedy zostaje ustanowione prawo akcjonariuszy
do otrzymania płatności.
Do pozostałych przychodów operacyjnych klasyfikowane przychody i zyski niezwiązane w sposób
bezpośredni z działalnością operacyj Spółki. Do tej kategorii zaliczane są otrzymane dotacje, zyski z tytułu
sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych, otrzymane odszkodowania związane ze zwrotem kosztów
sądowych, nadpłaconych zobowiązań podatkowych, za wyjątkiem podatku dochodowego od osób prawnych
oraz otrzymane odszkodowania z tytułu strat w majątku Spółki, który objęty był ubezpieczeniem.
Do pozostałych przychodów operacyjnych zaliczane także odwrócenia odpisów aktualizujących wartość
należności oraz zapasów oraz odwrócenia odpisów z tytułu utraty wartości składników majątku trwałego.
Do przychodów finansowych klasyfikowane przychody z odsetek od działalności lokacyjnej i inwestycyjnej
w różnego rodzaju formy instrumentów finansowych. Do działalności finansowej zaliczane także zyski
z tytułu różnic kursowych.
Koszty
Przez koszty Spółka rozumie uprawdopodobnione zmniejszenia w okresie sprawozdawczym korzyści
ekonomicznych, o wiarygodnie określonej wartości, w formie zmniejszenia wartości aktywów albo zwiększenia
wartości zobowiązań i rezerw, które doprowadzą do zmniejszenia kapitału własnego lub zwiększenia jego
niedoboru w sposób inny, niż wycofanie środków przez akcjonariuszy lub właścicieli.
Do pozostałych kosztów operacyjnych zaliczane są koszty i straty niezwiązane w sposób bezpośredni
z działalnością operacyjną Spółki. Kategoria ta obejmuje straty na sprzedaży składników rzeczowego majątku
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 11/59
trwałego, przekazane darowizny tak w formie rzeczowej jak i pieniężnej na rzecz innych jednostek, w tym
jednostek pożytku publicznego.
Do pozostałych kosztów operacyjnych zaliczane są także koszty odpisów aktualizujących wartość należności
oraz zapasów oraz odpisy z tytułu utraty wartości składników majątku trwałego.
Do kosztów finansowych klasyfikowane są koszty z tytułu wykorzystywania zewnętrznych źródeł finansowania,
odsetki płatne z tytułu umów leasingu finansowego, których Spółka jest stroną oraz inne koszty finansowe.
Do działalności finansowej zaliczane są także straty z tytułu różnic kursowych.
Koszty finansowania zewnętrznego, które można bezpośrednio przyporządkować nabyciu, budowie
lub wytworzeniu dostosowywanego składnika aktywów, aktywuje się jako część ceny nabycia lub kosztu
wytworzenia tego składnika aktywów. Inne koszty finansowania zewnętrznego ujmowane jako koszty
okresu. Różnice kursowe powstające w związku z pożyczkami i kredytami w walucie obcej Grupa kapitalizuje
do wysokości, w jakim są uznawane za korektę kosztów odsetek.
Wynik finansowy
Wynik finansowy stanowi różnicę pomiędzy przychodami i kosztami bieżącego okresu, pomniejszoną
dodatkowo o podatek dochodowy.
Spółka sporządza sprawozdanie z zysków lub strat i innych całkowitych dochodów w układzie kalkulacyjnym.
b) Transakcje wyrażone w walutach obcych
Transakcje wyrażone w walucie innej niż waluta funkcjonalna wykazuje się po kursie waluty obowiązującym
na dzień transakcji. Na koniec okresu sprawozdawczego aktywa i zobowiązania pieniężne denominowane
w walutach obcych są przeliczane według kursu obowiązującego na ten dzień. Aktywa i zobowiązania
wyceniane w wartości godziwej i denominowane w walutach obcych wycenia się po kursie obowiązującym
w dniu ustalenia wartości godziwej. Pozycje niepieniężne wyceniane są według kosztu historycznego
ustalonego wg kursu wymiany na dzień transakcji.
Różnice kursowe ujmuje się w zysku lub stracie okresu, w którym powstają, z wyjątkiem:
różnic kursowych dotyczących aktywów w budowie przeznaczonych do przyszłego wykorzystania
produkcyjnego w stopniu, w jakim są uznawane za korektę kosztów odsetek, które włącza się
do kosztów tych aktywów i traktuje jako korekty kosztów odsetkowych kredytów w walutach obcych.
Przy wycenie na koniec okresu sprawozdawczego aktywów i zobowiązań pieniężnych wyrażonych w walutach
obcych zastosowano następujące kursy walutowe:
Na dzień
31.12.2025
Na dzień
31.12.2024
Kurs EUR/PLN
4,2267
4,2730
Kurs USD/PLN
3,6016
4,1012
Kurs CHF/PLN
4,5390
4,5371
Kurs GBP/PLN
4,8399
5,1488
Kurs 100 HUF/PLN
1,0968
1,0421
c) Koszty finansowania zewnętrznego
Koszty finansowania zewnętrznego bezpośrednio związanego z nabyciem lub wytworzeniem składników
majątku wymagających dłuższego czasu w celu doprowadzenia ich do ytkowania, zalicza się do kosztów
wytworzenia takich aktywów do momentu, w którym aktywa te zasadniczo gotowe do zamierzonego
użytkowania lub sprzedaży.
Przychody z inwestycji uzyskane w wyniku krótkoterminowego inwestowania pozyskanych środków
zewnętrznych przeznaczonych bezpośrednio na finansowanie nabycia lub wytworzenia składników majątku,
pomniejszają wartość kosztów finansowania zewnętrznego podlegających aktywowaniu.
Wszelkie pozostałe koszty finansowania zewnętrznego odnoszone bezpośrednio do sprawozdania
z zysków lub strat i innych całkowitych dochodów w okresie, w którym zostały poniesione (z uwzględnieniem
efektywnej stopy procentowej).
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 12/59
d) Dofinansowanie ze środków publicznych lub funduszy specjalnych
Dotacje do rzeczowych aktywów trwałych
Dofinansowanie do środków trwałych podlega rozliczeniu w czasie poprzez rozliczenia międzyokresowe
przychodów równolegle do amortyzacji rzeczowych aktywów trwałych objętych dofinansowaniem i ujmowane
jest w pozostałych przychodach operacyjnych.
Dotacje pozostałe
Refinansowanie kosztu wynagrodzeń oraz składek ZUS rozpoznawane jest jako pozostały przychód
operacyjny w wysokości równej kwocie poniesionych kosztów kwalifikujących się do refinansowania w danym
okresie sprawozdawczym.
e) Koszty świadczeń pracowniczych
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze w tym wpłaty do programów określonych składek, ujmowane
w okresie, w którym Spółka otrzymała przedmiotowe świadczenie ze strony pracownika, a w przypadku wypłat
z zysku lub premii, gdy spełnione zostały następujące warunki:
na jednostce ciąży obecne prawne lub zwyczajowo oczekiwane zobowiązanie do dokonania wypłat
z wyniku zdarzeń przeszłych, oraz
można dokonać wiarygodnej wyceny tego zobowiązania.
W przypadku świadczeń z tytułu płatnych nieobecności, świadczenia pracownicze ujmowane w zakresie
kumulowanych płatnych nieobecności, z chwilą wykonania pracy, która zwiększa uprawnienia do przyszłych
płatnych nieobecności. W przypadku niekumulowanych płatnych nieobecności świadczenia ujmuje się z chwilą
ich wystąpienia.
Spółka na koszt przyszłych świadczeń emerytalnych (odprawy emerytalne) tworzy rezerwy. Rezerwy
te wykazywane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w zobowiązaniach długoterminowych. Rezerwa
liczona jest na podstawie rotacji pracowników, czasu pozostałego do osiągnięcia wieku emerytalnego,
aktualnego wynagrodzenia i oczekiwanego wzrostu wynagrodzeń. Następnie rezerwa ta jest dyskontowana
do wartości bieżącej stopą wolną od ryzyka.
Zyski i straty z wyceny ujmowane w całości w sprawozdaniu z zysków lub strat i innych całkowitych
dochodów w kosztach bieżącego okresu. Koszty przeszłego zatrudnienia rozpoznawane natychmiast
w stopniu, w jakim dotyczą świadczeń już nabytych, a w pozostałych przypadkach amortyzuje się je metodą
liniową przez średni okres, po którym świadczenia zostają nabyte.
Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych ujmowane jako koszt, chyba że stanow koszt
wytworzenia składników aktywów.
f) Podatek dochodowy
Podatek bieżący
Bieżące obciążenie podatkowe jest obliczane na podstawie wyniku podatkowego (podstawy opodatkowania)
danego roku obrotowego. Zysk (strata) podatkowa różni się od księgowego zysku (straty) netto w związku
z wyłączeniem kosztów niestanowiących kosztów uzyskania przychodów, przychodów nie będących
przychodami podatkowymi oraz pozycji kosztów i przychodów, które nigdy nie będą podlegały opodatkowaniu.
Obciążenia podatkowe wyliczane w oparciu o stawki podatkowe obowiązujące na koniec okresu
sprawozdawczego.
Podatek odroczony
Podatek odroczony jest wyliczany metodą bilansową, w oparciu o różnice przejściowe pomiędzy wartościami
bilansowymi aktywów i pasywów, a odpowiadającymi im wartościami podatkowymi wykorzystywanymi
do wyliczenia podstawy opodatkowania oraz w oparciu o straty lub ulgi podatkowe.
Rezerwa na podatek odroczony jest tworzona od wszystkich dodatnich różnic przejściowych podlegających
opodatkowaniu, natomiast składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego jest rozpoznawany do wysokości
w jakiej jest prawdopodobne, że będzie można pomniejszyć przyszłe zyski podatkowe o rozpoznane ujemne
różnice przejściowe oraz straty podatkowe bądź ulgi podatkowe jakie Spółka może wykorzystać. Pozycja
aktywów lub rezerwy na podatek odroczony nie powstaje, jeśli różnica przejściowa powstaje z tytułu
pierwotnego ujęcia wartości firmy lub z tytułu pierwotnego ujęcia innego składnika aktywów lub zobowiązania
w transakcji, która nie ma wpływu ani na wynik podatkowy ani na wynik księgowy.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 13/59
Wartość składników aktywów z tytułu podatku odroczonego podlega analizie na koniec każdego okresu
sprawozdawczego, a w przypadku, gdy spodziewane przyszłe zyski podatkowe nie będą wystarczające
dla realizacji składnika aktywów lub jego części, obniża się je w odpowiednim zakresie.
Podatek odroczony jest wyliczany przy użyciu stawek podatkowych, które będą obowiązywać w momencie,
gdy pozycja aktywów zostanie zrealizowana lub zobowiązanie stanie się wymagalne. W jednostkowym
sprawozdaniu z sytuacji finansowej podatek dochodowy wykazywany jest po dokonaniu kompensaty
w zakresie w jakim wynika ze zobowiązania jakie płatne jest do tego samego urzędu podatkowego.
Dochody uzyskiwane z działalności w specjalnych strefach ekonomicznych mogą być zwolnione z podatku
dochodowego do wysokości określonej w przepisach dotyczących specjalnych stref ekonomicznych. Przyszłe
korzyści z tytułu zwolnienia z podatku dochodowego traktowane są jako ulga inwestycyjna i ujmowane,
w oparciu o MSR 12, jako aktywa z tytułu podatku odroczonego.
Podatek bieżący i odroczony za bieżący okres obrachunkowy
Podatek bieżący i odroczony wykazuje się w kosztach lub przychodach w sprawozdaniu z zysków lub strat
i innych całkowitych dochodów, z wyjątkiem przypadku, gdy dotyczy on pozycji uznających lub obciążających
bezpośrednio kapitał własny, bo wtedy także podatek jest odnoszony bezpośrednio w kapitał własny (inne
całkowite dochody w jednostkowym sprawozdaniu z zysków lub strat i innych całkowitych dochodów), lub gdy
wynika on z początkowego rozliczenia połączenia jednostek gospodarczych.
g) Rzeczowe aktywa trwałe
Rzeczowe aktywa trwałe wykazuje się w oparciu o ich historyczną cenę nabycia lub historyczny koszt
wytworzenia pomniejszone o skumulowane odpisy amortyzacyjne oraz odpisy z tytułu utraty
wartości. W pozycji tej ujęte zostały aktywa o przewidywanym okresie ekonomicznej yteczności dłuższym
niż jeden rok.
Wartość początkowa rzeczowych aktywów trwałych pomniejszona została o odpisy amortyzacyjne. Stawki
amortyzacyjne ustalone zostały z uwzględnieniem okresu użyteczności rzeczowych aktywów trwałych.
Rzeczowe aktywa trwałe amortyzowane są metodą liniową według następujących stawek:
Budynki i budowle
2,5% - 5%
Środki transportu
20%
Urządzenia techniczne i maszyny
6% - 20%
Odpisów amortyzacyjnych dokonuje się metodą liniową przez okres ekonomicznej użyteczności
z uwzględnieniem wartości rezydualnej.
Dopuszcza się stosowanie metody amortyzacji opartej na liczbie wytworzonych produktów. Metoda
ta sprowadza się do ustalenia odpisu amortyzacyjnego na podstawie oczekiwanego wykorzystania składnika
aktywów lub wielkości produkcji. Miesięczne odpisy amortyzacyjne wylicza się oddzielnie na podstawie ilości
pracy wykonanej przez środek trwały w danym miesiącu. Amortyzację roczną stanowi suma naliczonych
amortyzacji miesięcznych.
Wybór metody w stosunku do danego składnika aktywów jest uzależniony od oczekiwanego trybu uzyskiwania
korzyści ekonomicznych.
Szacunkowe okresy użytkowania, oczekiwana ilość wytworzonych produktów, wartości rezydualne i metoda
amortyzacji podlegają weryfikacji na koniec każdego roku, a skutki wszelkich zmian w oszacowaniach ujmuje
się prospektywnie.
W przypadku wystąpienia przyczyn powodujących utratę wartości rzeczowych aktywów trwałych,
przeprowadza się test na utratę wartości rzeczowych aktywów trwałych, a stosowne odpisy aktualizujące
pomniejszają ich wartość bilansową, obciążając pozostałe koszty operacyjne.
Aktywa utrzymywane na podstawie umowy leasingu finansowego amortyzuje się przez okres przewidywanej
ekonomicznej użyteczności lub okres umowy, jeśli jest krótszy na takich samych zasadach jak aktywa własne.
Koszty istotnych części zamiennych oraz awaryjne wyposażenie, jeśli będą według przewidywania
wykorzystywane dłużej niż jeden okres (rok bilansowy), aktywuje się i wykazuje jako rzeczowe aktywa trwałe.
Zyski lub straty wynikłe ze sprzedaży / likwidacji lub zaprzestania użytkowania pozycji rzeczowego majątku
trwałego określa się jako różnicę między przychodami ze sprzedaży, a wartością bilansową na dzień zbycia
tych pozycji i ujmuje się je w zysku lub stracie okresu sprawozdawczego.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 14/59
Środki trwałe w budowie
W pozycji tej ujęte zostały rzeczowe aktywa trwałe w okresie ich budowy lub montażu.
Cena nabycia i koszt wytworzenia środków trwałych w budowie obejmuje:
cenę zakupu, łącznie z cłami importowymi i niepodlegającymi odliczeniu podatkami od zakupu,
pomniejszoną o opusty handlowe i rabaty,
wszystkie inne pozwalające się bezpośrednio przyporządkować koszty poniesione w celu dostosowania
składnika aktywów do miejsca i stanu, w którym może on funkcjonować w sposób zgodny z zamierzeniami
kierownictwa tj.
koszty świadczeń pracowniczych poniesione bezpośrednio w związku z wytworzeniem lub nabyciem
pozycji rzeczowych aktywów trwałych,
koszty przygotowania miejsca,
koszty początkowej dostawy oraz koszty załadunku i rozładunku,
koszty instalacji i montażu,
koszty sprawdzenia czy składnik aktywów działa poprawnie, pomniejszone o przychody netto
ze sprzedaży wyrobów wytworzonych w trakcie doprowadzania składnika aktywów do pożądanego
miejsca i stanu (w tym koszty próbnej produkcji wytworzonej w trakcie testowania),
honoraria za profesjonalne usługi,
koszty finansowania.
W wypadku wystąpienia okoliczności wskazujących na utratę ich wartości, przeprowadza się test na utratę
wartości środków trwałych w budowie. Wartość środków trwałych w budowie pomniejsza się o odpisy z tytułu
utraty wartości wynikające z przeprowadzonego testu.
h) Wartości niematerialne
Wartości niematerialne obejmują aktywa Spółki, które nie posiadają postaci fizycznej, są identyfikowalne oraz
które można wiarygodnie wycenić, a które w przyszłości spowodują wpływ korzyści ekonomicznych do Spółki.
Wartości niematerialne wyceniono według cen nabycia pomniejszonych o odpisy amortyzacyjne.
Stawki amortyzacyjne ustalone zostały z uwzględnieniem okresu ekonomicznej użyteczności wartości
niematerialnych i odzwierciedlają faktyczny okres ich użytkowania. Wartości niematerialne amortyzuje się
metodą liniową przy zastosowaniu następujących stawek:
Oprogramowania
50%
Projekty graficzne
50%
Znaki towarowe
20%
Wartości niematerialne testuje się na utra wartości zgodnie z zasadami określonymi w MSR 36 „Utrata
wartości aktywów”, poprzez porównywanie wartości bilansowej danego składnika z jego wartością
odzyskiwalną. Jeśli wartość odzyskiwalna (wartość godziwa skorygowana o koszty sprzedaży albo wartość
użytkowa) jest niższa od wartości bilansowej, ujmuje się odpis z tytułu utraty wartości. Test powyższy
przeprowadza się w przypadku wystąpienia okoliczności wskazujących na utratę wartości składników
zaliczanych do w/w grupy.
i) Prawa wieczystego użytkowania gruntów
Prawa wieczystego użytkowania gruntów spełniają definicję leasingu operacyjnego.
Prawa wieczystego użytkowania gruntów ujmuje s w cenie nabycia i prezentuje w odrębnej pozycji
jednostkowego sprawozdania z sytuacji finansowej.
Na koniec okresu sprawozdawczego, prawa wieczystego użytkowania gruntów wycenia się w wartości
księgowej netto, tj. w cenie nabycia pomniejszonej o rozliczenie roczne przedpłaty. Przedpłata z tytułu prawa
wieczystego użytkowania gruntów rozliczana jest liniowo przez okres 99 lat, czyli okres na jaki przyznane jest
dane prawo.
j) Udziały w jednostkach zależnych
Udziały w jednostkach zależnych wyceniane są według kosztu historycznego z uwzględnieniem odpisów
aktualizujących z tytułu utraty wartości.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 15/59
k) Zapasy
Zapasy są wyceniane według ceny nabycia lub kosztu wytworzenia nie wyższych, niż cena sprzedaży netto.
Poszczególne grupy zapasów są wyceniane w następujący sposób:
Materiały
Cena nabycia
Półprodukty i produkty w toku
Koszt wytworzenia
Produkty gotowe
Koszt wytworzenia
Towary
Cena nabycia
Rozchód zapasów odbywa się wg metody FIFO (pierwsze przyszło pierwsze wyszło).
Cena sprzedaży netto oparta jest na możliwej do uzyskania cenie sprzedaży pomniejszonej o koszty związane
z przystosowaniem składnika majątku do sprzedaży i doprowadzenia jej do skutku. W sprawozdaniu z sytuacji
finansowej wartość zapasów pomniejszana jest o odpisy aktualizujące zapasy zalegające i nieprzydatne.
Odpisy aktualizujące wartość zapasów odnoszone są w pozostałe koszty operacyjne.
l) Należności handlowe i pozostałe
Należności ujmowane pierwotnie w wartości godziwej. W przypadku stosowania normalnych terminów
płatności, uznanych w praktyce na rynku w transakcjach o podobnym charakterze, za wartość godziwą uznaje
się ich wartość nominalną powstałą w dniu rozpoznania przychodu.
Na koniec okresu sprawozdawczego wycenia się je po koszcie zamortyzowanym, metodą efektywnej stopy
procentowej z uwzględnieniem utraty wartości. Dochód odsetkowy ujmuje s przy zastosowaniu metody
efektywnej stopy procentowej z wyjątkiem należności krótkoterminowych, gdzie ujęcie odsetek byłoby
nieistotne. Wartość należności aktualizuje się uwzględniając stopień prawdopodobieństwa ich zapłaty poprzez
dokonanie odpisu aktualizującego. Spółka przy kalkulacji odpisów stosuje model uproszczony i dokuje
odpisów aktualizujących na należności, których ściągalność jest wątpliwa, uwzględniając stopień
prawdopodobieństwa ich zapłaty stosując następujące zasady:
1. w pełnej wysokości od należności zgłoszonych likwidatorowi lub sędziemu komisarzowi w postępowaniu
upadłościowym, od dłużników postawionych w stan likwidacji lub w stan upadłości
2. w pełnej wysokości należności dla należności od dłużników w przypadku oddalenia wniosku o ogłoszenie
upadłości, jeżeli majątek dłużnika nie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania upadłościowego,
3. do wysokości należności określonej zapisami postępowania układowego, jako kwoty przewidzianej
do umorzenia lub w pełnej wysokości, w przypadku, gdy kontrahent zalega z zapłatą uzgodnionych rat
postępowania układowy,
4. w wysokości 0,01% należności nieprzeterminowanych,
5. w wysokości 1% należności mieszących się w przedziale wiekowym 0-30 dni,
6. w wysokości 2% należności mieszących się w przedziale wiekowym 31-60 dni,
7. w wysokości 4% należności mieszących się w przedziale wiekowym 61-90 dni,
8. w wysokości 10% należności mieszących się w przedziale wiekowym 180-360 dni,
9. w wysokości 15% należności przeterminowanych powyżej 1 roku,
10. w wysokości 25% należności przeterminowanych powyżej 1,5 roku
11. w wysokości 100% należności przeterminowanych powyżej 2 lat.
Wyjątkiem do tej reguły są:
należności płacone przez klientów ratami, za zgodą Spółki na podstawie pisemnego harmonogramu spłat
(umowa lub mail),
• należności, dla których pracownik Spółki uzasadnił brak ryzyka płatności, za zgodą kierownika jednostki,
• należności od jednostek powiązanych,
• należności objęte cesją wierzytelności na rzecz mFaktoringu S.A.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 16/59
Odpisy aktualizujące wartość należności zalicza się do pozostałych kosztów operacyjnych. Należności
wyrażone w walutach obcych ujmuje się w księgach i wycenia na koniec okresu sprawozdawczego zgodnie
z zasadami opisanymi w punkcie „Transakcje w walutach obcych”.
m) Środki pieniężne i ich ekwiwalenty
Środki pieniężne obejmują gotówkę w kasie oraz środki pieniężne na rachunkach bankowych, w tym
utrzymywane w ramach krótkoterminowych lokat bankowych. Ekwiwalenty środków pieniężnych obejmują
krótkoterminowe inwestycje o dużej płynności, łatwo wymienialne na określone kwoty oraz narażone
na nieznaczne ryzyko zmiany wartości, w tym należne odsetki od lokat bankowych. Środki pieniężne i ich
ekwiwalenty wyrażone w walutach obcych ujmuje s w księgach i wycenia na koniec okresu
sprawozdawczego zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie „Transakcje w walutach obcych”.
Dla celów sprawozdania z przepływów środków pieniężnych, środki pieniężne obejmują środki pieniężne
w kasie i na rachunkach bankowych. Kredyt w rachunku bieżącym nie jest elementem środków pieniężnych
w sprawozdaniu z przepływów środków pieniężnych.
n) Utrata wartości aktywów niefinansowych
Na koniec każdego okresu sprawozdawczego Spółka dokonuje przeglądu wartości księgowej składników
majątku trwałego w celu stwierdzenia, czy nie występują przesłanki wskazujące na możliwość utraty ich
wartości. W przypadku, gdy stwierdzono istnienie takich przesłanek, szacowana jest wartość odzyskiwalna
danego składnika aktywów, w celu ustalenia potencjalnego odpisu z tego tytułu.
W sytuacji, gdy składnik aktywów nie generuje przepływów pieniężnych, które są w znacznym stopniu
niezależnymi od przepływów generowanych przez inne aktywa, analizę przeprowadza się dla grupy aktywów
generujących środki pieniężne, do której należy dany składnik aktywów. Wartość odzyskiwalna ustalana
jest jako kwota wyższa z dwóch wartości, a mianowicie: wartości godziwej pomniejszonej o koszty sprzedaży
lub wartości użytkowej, która odpowiada wartości bieżącej szacunku przyszłych przepływów pieniężnych
zdyskontowanych przy użyciu stopy dyskonta uwzględniającej aktualną rynkową wartość pieniądza w czasie
oraz ryzyko specyficzne, jeśli występuje, dla danego aktywa.
Jeżeli wartość odzyskiwalna jest niższa od wartości księgowej netto składnika aktywów lub ich grupy, wartość
księgowa jest pomniejszana do wartości odzyskiwalnej. Strata z tego tytułu jest ujmowana jako koszt
w okresie, w którym nastąpiła utrata wartości.
W sytuacji odwrócenia odpisu z tytułu utraty wartości, wartość netto składnika aktywów zwiększana
jest do nowej oszacowanej wartości odzyskiwalnej, nie wyższej jednak od wartości netto tego składnika
aktywów jaka byłaby ustalona, gdyby utrata wartości nie została rozpoznana w poprzednich okresach.
Odwrócenie utraty wartości ujmowane jest w okresie, w którym ustały przesłanki powodujące utratę wartości.
o) Kapitały
Kapitał akcyjny Spółki wykazuje się w wartości nominalnej akcji wyemitowanych zgodnie ze umową spółki
i zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) z uwzględnieniem korekty hiperinflacyjnej.
Zyski zatrzymane z lat ubiegłych wykazuje się w wartości skumulowanych zysków z lat ubiegłych
niezadysponowanych przez właścicieli oraz skumulowanych zysków wynikających z przekształcenia do MSSF
UE.
p) Rezerwy
Rezerwy tworzone są wówczas, gdy na Spółce ciąży istniejący prawny lub zwyczajowy obowiązek wynikający
ze zdarzeń przeszłych i prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku wiązsię będzie z wypływem
korzyści ekonomicznych ze Spółki oraz można dokonać wiarygodnego oszacowania kwoty tego zobowiązania.
q) Kredyty i pożyczki
Kredyty i pożyczki ujmowane są według zamortyzowanego kosztu opartego na efektywnej stopie procentowej.
Koszty finansowe, łącznie z prowizjami płatnymi w momencie spłaty lub umorzenia oraz kosztami
bezpośrednimi zaciągnięcia kredytów, ujmowane w sprawozdaniu z zysków lub strat i innych całkowitych
dochodów przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej i zwiększają wartość księgową
instrumentu z uwzględnieniem spłat dokonanych w bieżącym okresie.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 17/59
r) Zobowiązania handlowe i pozostałe
Za zobowiązania uznaje się wynikający z przeszłych zdarzeń obowiązek wykonania świadczeń o wiarygodnie
określonej wartości, które spowodują wykorzystanie już posiadanych lub przyszłych aktywów Spółki.
Zobowiązania ujmowane są pierwotnie w wartości godziwej. W przypadku stosowania normalnych terminów
płatności, uznanych w praktyce na rynku w transakcjach o podobnym charakterze, za wartość godziwą uznaje
się ich wartość nominalną powstałą w dniu rozpoznania zobowiązania. Na koniec okresu sprawozdawczego
zobowiązania wycenia się w wartości zamortyzowanego kosztu.
Zobowiązania wyrażone w walutach obcych ujmuje się w księgach i wycenia na koniec okresu
sprawozdawczego zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie „Transakcje w walutach obcych”.
s) Rozliczenia międzyokresowe
Rozliczenia międzyokresowe służą przypisaniu przychodów i kosztów do aściwych okresów
sprawozdawczych i ujmowane w wysokości poniesionej / uzyskanej lub oczekiwanej do poniesienia /
uzyskania.
Do rozliczeń międzyokresowych kosztów zalicza się zobowiązania przypadające do zapłaty za towary
lub usługi, które zostały otrzymane lub wykonane, ale nie zostały opłacone, zafakturowane lub formalnie
uzgodnione z dostawcą, łącznie z kwotami należnymi pracownikom, np. z tytułu zaległych urlopów lub premii.
W tych konkretnych sytuacjach konieczne jest oszacowanie kwoty lub też terminu zapłaty w/w zobowiązań,
stopień niepewności jest na ogół znacząco mniejszy niż w przypadku rezerw.
Odpisy rozliczeń międzyokresowych ujmowane w sprawozdaniu z zysków lub strat i innych całkowitych
dochodów w okresie, w którym przypada lub którego dotyczy rozliczana pozycja przychodów lub kosztów
w wysokości przypadającej na dany okres sprawozdawczy.
t) Instrumenty finansowe
Instrumenty finansowe inne niż instrumenty pochodne
Pożyczki, należności i depozyty ujmowane w dacie transakcji. Wszystkie pozostałe aktywa finansowe
(w tym aktywa wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy) są ujmowane w dniu dokonania
transakcji, który jest dniem, gdy Spółka staje się stroną wzajemnego zobowiązania dotyczącego danego
instrumentu finansowego.
Spółka zaprzestaje ujmować składnik aktywów finansowych w momencie wygaśnięcia praw wynikających
z umowy do otrzymywania przepływów pieniężnych z tego składnika aktywów lub od momentu, kiedy prawa
do otrzymywania przepływów pieniężnych z aktywa finansowego są przekazywane w transakcji przenoszącej
zasadniczo wszystkie znaczące ryzyka i korzyści wynikające z ich własności. Każdy udział w przekazywanym
składniku aktywów finansowych, który jest utworzony lub pozostaje w posiadaniu Spółki jest traktowany jako
składnik aktywów lub zobowiązanie.
Aktywa i zobowiązania finansowe kompensuje się ze sobą i wykazuje w sprawozdaniu z sytuacji finansowej
w kwocie netto, wyłącznie, jeśli Spółka posiada ważny prawnie tytuł do kompensaty określonych aktywów
i zobowiązań finansowych oraz zamierza rozliczyć daną transakcję w wartości netto poddanych kompensacie
składników aktywów i zobowiązań finansowych oraz zamierza jednocześnie podlegające kompensacie aktywa
finansowe zrealizować, a zobowiązania finansowe rozliczyć.
Spółka klasyfikuje instrumenty finansowe, inne niż pochodne aktywa finansowe do następujących kategorii:
aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy, aktywa finansowe utrzymywane
do terminu wymagalności, pożyczki i należności oraz aktywa finansowe dostępne do sprzedaży.
Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy
Aktywa finansowe klasyfikowane jako inwestycja wyceniana w wartości godziwej przez wynik finansowy,
jeśli przeznaczone do obrotu lub zostały wyznaczone jako wyceniane w wartości godziwej przez wynik
finansowy przy początkowym ujęciu. Aktywa finansowe zaliczane do wycenianych w wartości godziwej
przez wynik finansowy przy początkowym ujęciu, jeśli Spółka aktywnie zarządza takimi inwestycjami
i podejmuje decyzje odnośnie kupna i sprzedaży na podstawie ich wartości godziwej. Koszty transakcyjne
związane z inwestycją są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu w momencie poniesienia. Aktywa
finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy wycenia się według wartości godziwej, które
zmiany ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu. Wszelkie zyski i straty dotyczące tych inwestycji
ujmowane są w zysku lub stracie bieżącego okresu.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 18/59
Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy obejmują kapitałowe papiery
wartościowe, które w innym przypadku byłyby klasyfikowane jako przeznaczone do sprzedaży.
Pożyczki i należności
Pożyczki i należności są aktywami finansowymi o ustalonych lub możliwych do ustalenia płatnościach, które
nie notowane na aktywnym rynku. Takie aktywa początkowo ujmowane według wartości godziwej
powiększonej o bezpośrednio dające się przyporządkować koszty transakcyjne. Wycena pożyczek
i należności w terminie późniejszym odbywa się według zamortyzowanego kosztu, z zastosowaniem metody
efektywnej stopy procentowej, po pomniejszeniu o ewentualne odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości.
Do pożyczek i należności zalicza się środki pieniężne i ich ekwiwalenty oraz należności z tytułu dostaw i usług.
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty obejmują środki pieniężne w kasie oraz depozyty bankowe na żądanie
o początkowym okresie zapadalności do trzech miesięcy.
Aktywa finansowe dostępne do sprzedaży
Aktywa finansowe dostępne do sprzedaży obejmują inne niż pochodne aktywa finansowe wyznaczone jako
dostępne do sprzedaży lub niesklasyfikowane do żadnej z powyższych kategorii. Po początkowym ujęciu
aktywa finansowe dostępne do sprzedaży wyceniane w wartości godziwej, a skutki zmiany wartości
godziwej, inne niż odpisy z tytułu utraty wartości oraz różnice kursowe dotyczące instrumentów dłużnych
dostępnych do sprzedaży, są ujmowane w innych całkowitych dochodach i prezentowane w kapitale własnym
jako kapitał z wyceny do wartości godziwej. Na dzień wyłączenia inwestycji z ksiąg rachunkowych,
skumulowaną wartość zysków lub strat ujętych w kapitale własnym przenosi się do zysku lub straty bieżącego
okresu. Do aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży zalicza się kapitałowe i dłużne papiery
wartościowe.
Zobowiązania finansowe nie będące instrumentami pochodnymi
Wyemitowane instrumenty dłużne oraz zobowiązania podporządkowane są ujmowane przez Spółkę na dzień
ich powstania. Wszystkie pozostałe zobowiązania finansowe, w tym zobowiązania wyceniane w wartości
godziwej przez wynik finansowy, ujmowane na dzień zawarcia transakcji, który jest dniem, w którym Spółka
staje się stroną umowy zobowiązującej do wydania instrumentu finansowego.
Spółka wyłącza z ksiąg zobowiązanie finansowe, kiedy zobowiązanie zostanie spłacone, umorzone
lub ulegnie przedawnieniu.
Spółka klasyfikuje zobowiązania finansowe nie będące instrumentami pochodnymi do kategorii innych
zobowiązań finansowych. Tego typu zobowiązania finansowe początkowo ujmowane są w wartości godziwej
powiększonej o dające się bezpośrednio przyporządkować koszty transakcyjne. Po początkowym ujęciu
zobowiązania te wyceniane są według zamortyzowanego kosztu przy użyciu metody efektywnej stopy
procentowej.
Do innych zobowiązań finansowych zalicza się kredyty, pożyczki i inne instrumenty dłużne, kredyty w rachunku
bieżącym, zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania.
Kredyty w rachunku bieżącym, które muszą zostać spłacone na żądanie banku i stanowią element zarządzania
gotówką Spółki zaliczane do środków pieniężnych i ich ekwiwalentów dla celów sporządzenia rachunku
przepływów pieniężnych.
Pochodne instrumenty finansowe, w tym rachunkowość zabezpieczeń
Spółka używa pochodnych instrumentów finansowych do zabezpieczenia ryzyka kursowego i ryzyka zmiany
stóp procentowych. Wbudowane instrumenty pochodne wydzielane z umowy zasadniczej i wykazywane
oddzielnie, jeśli cechy ekonomiczne i ryzyka umowy zasadniczej i wbudowanego instrumentu pochodnego nie
blisko powiązane, oddzielny instrument o tych samych warunkach, co wbudowany instrument pochodny
odpowiadałby definicji instrumentu pochodnego i hybrydowy (łączny) instrument nie jest wyceniany według
wartości godziwej przez wynik finansowy.
W momencie początkowego wyznaczania pochodnego instrumentu finansowego jako instrumentu
zabezpieczającego, Spółka formalnie dokumentuje powiązanie pomiędzy instrumentem zabezpieczającym,
a pozycją zabezpieczaną. Dokumentacja ta obejmuje cel zarządzania ryzykiem oraz strategię ustanawiania
zabezpieczenia oraz zabezpieczanego ryzyka, jak również metody, jakie zostaną użyte przez Spółkę do oceny
efektywności instrumentu zabezpieczającego. Spółka ocenia, zarówno w momencie ustanowienia
zabezpieczenia, jak i na bieżąco w okresie późniejszym czy uzasadnione jest oczekiwanie, instrumenty
zabezpieczające pozostają „wysoce efektywne” w kompensowaniu zmian wartości godziwej lub przepływów
pieniężnych poszczególnych pozycji zabezpieczanych od określonego ryzyka, na które zabezpieczenie
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 19/59
zostało ustanowione, a także czy rzeczywisty poziom każdego zabezpieczenia mieści się w przedziale
80- 25%.
Zabezpieczenia przepływów pieniężnych z przyszłych transakcji stosuje s dla przyszłych, wysoce
prawdopodobnych transakcji, obarczonych ryzykiem zmian przepływów pieniężnych, których skutki zostałyby
ujęte w zysku lub stracie bieżącego okresu.
Pochodne instrumenty finansowe ujmowane początkowo w wartości godziwej. Koszty transakcji
ujmowane w momencie poniesienia w zysku lub stracie bieżącego okresu. Po początkowym ujęciu, Spółka
wycenia pochodne instrumenty finansowe w wartości godziwej, zyski i straty wynikające ze zmiany wartości
godziwej ujmuje się w podany poniżej sposób.
Zabezpieczenia przepływów pieniężnych
Jeśli pochodny instrument finansowy jest wyznaczony jako zabezpieczenie zmienności przepływów
pieniężnych dotyczących określonego ryzyka związanego z ujętym składnikiem aktywów, z ujętym
zobowiązaniem lub z wysoce prawdopodobną planowaną transakcją, która mogłaby wpłynąć na zysk lub stratę
bieżącego okresu, część zysków lub strat związanych z instrumentem zabezpieczającym, która stanowi
efektywne zabezpieczenie, ujmuje się w innych całkowitych dochodach i prezentuje, jako osobną pozycję
z tytułu zabezpieczenia, w kapitale własnym. Nieefektywną część zmian wartości godziwej instrumentu
pochodnego ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu.
W sytuacji, gdy pozycja zabezpieczana jest składnikiem aktywów niefinansowych, skumulowana w kapitałach
kwota jest wliczana do wartości bilansowej składnika aktywów, w momencie, gdy składnik aktywów zostaje
ujęty. W innych przypadkach skumulowana w kapitałach kwota jest przenoszona do zysku lub straty tego
samego okresu, w którym pozycja zabezpieczana wpływa na zysk lub stratę. Jeśli instrument zabezpieczający
przestaje spełniać kryteria rachunkowości zabezpieczeń, wygasa, zostaje sprzedany, rozwiązany, wykonany,
lub zmianie ulega jego przeznaczenie, wtedy Spółka zaprzestaje stosowania zasad rachunkowości
zabezpieczeń. Jeśli nie przewiduje się wystąpienia planowanej transakcji, zyski lub straty ujęte w kapitałach
przenoszone są do zysku lub straty bieżącego okresu.
Pozostałe instrumenty pochodne nieprzeznaczone do obrotu
Gdy instrument pochodny nie został wyznaczony jako instrument zabezpieczający, wszelkie zmiany jego
wartości godziwej są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu.
u) Odpisy z tytułu utraty wartości aktywów
Aktywa finansowe niebędące instrumentami pochodnymi
Na koniec każdego okresu sprawozdawczego Spółka ocenia, czy istnieją obiektywne przesłanki świadczące
o utracie wartości składników aktywów finansowych innych niż wyceniane w wartości godziwej przez wynik
finansowy. Uznaje się, że składnik aktywów finansowych utracił wartość, gdy po jego początkowym ujęciu
pojawiły się obiektywne przesłanki wystąpienia zdarzenia mogącego mieć negatywny, wiarygodnie
oszacowany wpływ na wartość przyszłych przepływów pieniężnych związanych z danym składnikiem
aktywów.
Do obiektywnych przesłanek utraty wartości aktywów finansowych (w tym instrumentów kapitałowych)
zalicza się niespłacenie albo zaleganie w spłacie długu przez dłużnika, restrukturyzację długu dłużnika,
na którą Spółka wyraziła zgodę ze względów ekonomicznych lub prawnych wynikających z trudności
finansowych dłużnika, a której w innym wypadku Spółka by nie udzieliła, okoliczności świadczące o wysokim
poziomie prawdopodobieństwa bankructwa dłużnika lub emitenta, niepomyślne zmiany w saldzie atności
od dłużników i emitentów w ramach Spółki, warunki ekonomiczne sprzyjające naruszeniu warunków umowy,
zanik aktywnego rynku na dany składnik aktywów finansowych. Ponadto, w przypadku inwestycji
w instrumenty kapitałowe, za obiektywną przesłankę utraty wartości aktywów finansowych uważa się
znaczący lub przedłużający się spadek wartości godziwej takiej inwestycji poniżej ceny jej nabycia.
Pożyczki udzielone i należności
Spółka ocenia przesłanki świadczące o utracie wartości pożyczek udzielonych, należności zarówno
na poziomie pojedynczego składnika aktywów jak i w odniesieniu do grup aktywów. W przypadku
indywidualnie istotnych należności przeprowadza się test na utratę wartości pojedynczego składnika aktywów.
Wszystkie indywidualnie istotne pożyczki udzielone, należności i inwestycje utrzymywane do terminu
wymagalności, dla których nie stwierdzono przesłanek utraty wartości w oparciu o indywidualną ocenę,
następnie poddawane grupowej ocenie w celu stwierdzenia, czy nie wystąpiła inaczej niezidentyfikowana
utrata wartości. Pożyczki udzielone, należności o indywidualnie nieistotnej wartości są oceniane zbiorczo
pod kątem utraty wartości w podziale na grupy o zbliżonej charakterystyce ryzyka.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 20/59
Dokonując oceny utraty wartości dla grup aktywów Spółka wykorzystuje historyczne trendy do szacowania
prawdopodobieństwa wystąpienia zaległości oraz momentu zapłaty oraz wartości poniesionych strat,
skorygowane o szacunki Zarządu oceniające czy bieżące warunki ekonomiczne i kredytowe wskazują,
aby rzeczywisty poziom strat mi znacząco różnić sod poziomu strat wynikającego z oceny historycznych
trendów.
Utrata wartości w odniesieniu do aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu
szacowana jest jako różnica między ich wartoścksięgową, a wartoścbieżącą oszacowanych przyszłych
przepływów pieniężnych zdyskontowanych przy użyciu pierwotnej efektywnej stopy procentowej. Wszelkie
straty ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu i stanowią odpis aktualizujący wartość pożyczek
udzielonych i należności, przy czym Spółka kontynuuje naliczanie odsetek od zaktualizowanych aktywów.
Jeżeli późniejsze okoliczności (np. dokonanie płatności przez dłużnika) świadczą o ustaniu przesłanek
powodujących powstanie utraty wartości, wówczas odwrócenie odpisu aktualizującego ujmowane jest w zysku
lub stracie bieżącego okresu.
Aktywa finansowe dostępne do sprzedaży
Utratę wartości aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży ujmuje się poprzez przeniesienie do zysku
lub straty bieżącego okresu skumulowanej straty ujętej w kapitale z aktualizacji wyceny do wartości godziwej.
Wartość skumulowanej straty, o której mowa, oblicza się jako różnicę pomiędzy ceną nabycia, pomniejszoną
o otrzymane spłaty rat kapitałowych oraz zmiany wartości bilansowej wynikające z zastosowania metody
efektywnej stopy procentowej, a wartością godziwą. Dodatkowo różnica ta jest pomniejszona o straty z tytułu
utraty wartości ujęte uprzednio w zysku lub stracie bieżącego okresu. Zmiany odpisu z tytułu utraty wartości
związane z zastosowaniem metody efektywnej stopy procentowej ujmowane jako przychody z tytułu
odsetek. Jeżeli w kolejnych okresach wartość godziwa odpisanych dłużnych papierów wartościowych
zakwalifikowanych jako dostępne do sprzedaży wzrośnie, a jej wzrost może być obiektywnie przypisany
do zdarzenia po ujęciu utraty wartości, to uprzednio ujętą stratę z tytułu utraty wartości odwraca się, odnosząc
skutki tego odwrócenia do zysku lub straty bieżącego okresu. W przypadku instrumentów kapitałowych
dostępnych do sprzedaży odwrócenie odpisu z tytułu utraty wartości ujmuje się w innych całkowitych
dochodach.
v) Leasing
Umowy leasingu finansowego, to umowy, na mocy których przenoszone jest na Spółkę zasadniczo całe ryzyko
oraz całe potencjalne korzyści związane z posiadaniem i eksploatacją przedmiotu leasingu. Wszystkie
pozostałe rodzaje leasingu, w tym umowy najmu i dzierżawy, traktowane są jako leasing operacyjny.
Użytkowane na podstawie umów leasingu finansowego aktywa traktowane są na równi z aktywami Spółki i są
wyceniane w momencie rozpoczęcia umowy leasingu według niższej z następujących dwóch wartości:
wartości godziwej przedmiotu leasingu lub wartości bieżącej minimalnych opłat leasingowych. Płatności
leasingowe dzielone są na część odsetkową oraz część kapitałową przy zastosowaniu stałej efektywnej stopy
procentowej.
Zysk / strata na leasingu zwrotnym dotyczące leasingu finansowego rozliczane w czasie trwania umowy
leasingu.
Opłaty leasingowe z tytułu trwania umowy leasingu operacyjnego są odnoszone do zysku lub straty meto
liniową przez okres trwania umowy leasingu.
Polityka rachunkowości dotycząca prawa wieczystego użytkowania została opisana w punkcie i).
w) Płatności realizowane w formie akcji
Płatności w formie akcji rozliczane w instrumentach kapitałowych na rzecz pracowników i innych osób
świadczących podobne usługi wycenia się w wartości godziwej instrumentów kapitałowych na dzień
ich przyznania.
Wartość godziwą płatności w formie akcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych określoną w dniu
ich przyznania odnosi się w koszty metodą liniową w okresie nabywania uprawnień, na podstawie oszacowań
Spółki co do instrumentów kapitałowych. Na koniec każdego okresu sprawozdawczego Spółka weryfikuje
oszacowania dotyczące liczby instrumentów kapitałowych przewidywanych do przyznania. Ewentualny wpływ
weryfikacji pierwotnych oszacowań ujmuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów przez pozostały okres
przyznania, z odpowiednią korektą w rezerwie na świadczenia pracownicze rozliczane w instrumentach
kapitałowych.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 21/59
x) Zasady rachunkowości odnośnie połączeń
W przypadku łączenia się spółek, na skutek którego nie następuje utrata kontroli nad nimi przez ich
dotychczasowych udziałowców w szczególności dotyczy to łączenia s spółek zależnych w sposób
bezpośredni lub pośredni od tej samej jednostki dominującej, jak również w razie połączenia jednostki
dominującej z jej jednostką zależną połączenie rozlicza się poprzez sumowanie poszczególnych pozycji
odpowiednich aktywów i pasywów oraz przychodów i kosztów połączonych spółek, według stanu na dzień
połączenia, po uprzednim doprowadzeniu ich wartości do jednolitych metod wyceny i dokonaniu odpowiednich
wyłączeń. Wyłączeniu podlega wartość kapitału zakładowego spółki, której majątek został przeniesiony
na inna spółkę, lub spółek, które w wyniku połączenia zostały wykreślone z rejestru. Po dokonaniu
tego wyłączenia odpowiednie pozycje kapitału własnego spółki, na którą przechodzi majątek połączonych
spółek lub nowo powstałej spółki koryguje się o różnicę pomiędzy sumą aktywów i pasywów. Wyłączeniu
podlegają również wzajemne należności i zobowiązania oraz inne rozrachunki o podobnym charakterze,
przychody i koszty operacji gospodarczych dokonywanych w danym roku obrotowym przed połączeniem
między łączącymi się spółkami oraz zyski i straty z operacji gospodarczych dokonanych przed połączeniem
między łączącymi się spółkami, zawarte w wartościach podlegających łączeniu aktywów i pasywów.
Sprawozdanie finansowe spółki, na którą przechodzi majątek połączonych spółek lub nowo powstałej spółki,
sporządzone na koniec okresu sprawozdawczego, w ciągu którego nastąpiło połączenie, zawiera dane
porównawcze za poprzedni rok obrotowy, określone w taki sposób, jakby połączenie miało miejsce
na początek poprzedniego roku obrotowego.
4.2.4. Szacunki i osądy mające wpływ na jednostkowe sprawozdania finansowe
Sporządzenie jednostkowego sprawozdania finansowego zgodnie z MSSF UE wymaga od Zarządu osądów,
dokonania szacunków i założeń, które wpływają na wielkości wykazane w sprawozdaniu finansowym. Zarząd
spółki Harper Hygienics S.A. musi podjąć szereg subiektywnych decyzji dotyczących zastosowania zasad
rachunkowości Spółki. Rzeczywiste wartości mogą żnić się od wartości szacunkowych. Szacunki istotnie
wpływające na wartości wykazane w sprawozdaniu finansowym, dotyczą w szczególności:
przewidywanego okresu ekonomicznej użyteczności rzeczowych aktywów trwałych i wartości
niematerialnych,
przewidywanej ilości produkcji (w przypadku amortyzacji naturalnej),
odpisów aktualizujących wartość aktywów,
założeń przyjętych w celu rozpoznania aktywów z tytułu podatku odroczonego,
rezerw na świadczenia pracownicze (przedmiotem szacunku to stopy dyskontowe, wzrost płac, oczekiwany
przeciętny okres zatrudnienia),
klasyfikacji umów leasingu finansowego.
Stosowana metodologia opiera s na najlepszej wiedzy Zarządu i została przedstawiona w notach
objaśniających do sprawozdania finansowego.
Metodologia ustalania wartości szacunkowych jest stosowana w sposób ciągły i jednolity w każdym okresie
sprawozdawczym.
4.2.5. Zmiany zasad (polityki) rachunkowości w roku obrotowym, zmiany zasad prezentacji
oraz korekty błędów
W roku obrotowym 2025 trwającym od 01.01.2025 do 31.12.2025 nie miała miejsca zmiana zasad (polityki)
rachunkowości.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 22/59
4.3. Informacja o przychodach od głównych klientów
4.3.1. Produkty i usługi, z których segmenty sprawozdawcze czerpią swoje przychody
Informacja o segmentach operacyjnych spółki Harper Hygienics S.A. koncentruje s na kategoriach
produktowych opartych na surowcach, z których wykonane produkty. Podział segmentów odzwierciedla
podział rynków zbytu oraz środowisko konkurencyjne Spółki.
Segmenty operacyjne Spółki objęte sprawozdawczością zgodnie z MSSF 8 są zatem następujące:
Segmenty z podziałem na grupy surowców:
bawełna,
włóknina,
towary,
pozostałe.
Przychody w każdym z wymienionych powyżej segmentów rozpatrywane są w dwóch kategoriach:
marki własne odbiorców produktów,
marki należące do Harper Hygienics S.A.
W ramach poszczególnych segmentów wyróżnia się następujące grupy surowcowe:
Segmenty
Produkty
bawełna
płatki
patyczki
waciki
wata
włóknina
chusteczki
włóknina
towary handlowe
podpaski higieniczne
wkładki higieniczne
pozostałe
pozostałe
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 23/59
4.3.2. Przychody i wyniki segmentów
Przychody
Zysk/(strata) w segmencie
Rok
zakończony
31.12.2025
Rok
zakończony
31.12.2024
Rok
zakończony
31.12.2025
Rok
zakończony
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Bawełna
134 724,6
126 332,3
42 070,7
41 505,8
Marki własne odbiorców
74 323,8
59 812,9
Marki Harper Hygienics
60 400,8
66 519,4
Włóknina
89 116,2
76 510,0
25 361,3
25 623,4
Marki własne odbiorców
48 595,8
34 432,4
Marki Harper Hygienics
40 520,4
42 077,6
Towary handlowe
11 056,6
7 805,4
2 916,2
2 330,0
Marki własne odbiorców
4 226,7
1 093,5
Marki Harper Hygienics
6 829,9
6 711,9
Pozostałe
19 449,4
18 208,2
4 427,7
1 256,0
Razem
254 346,8
228 855,9
74 775,9
70 715,2
Koszty sprzedaży
(35 950,9)
(36 498,4)
Koszty zarządu
(21 231,8)
(22 007,2)
Pozostałe przychody i koszty
operacyjne, netto
(1 678,4)
(1 564,3)
Przychody i koszty finansowe, netto
(6 154,5)
(5 416,7)
Zysk /(Strata) przed opodatkowaniem
9 760,3
5 228,6
Podatek dochodowy
(2 472,8)
(2 075,4)
Zysk / (Strata) netto
7 287,5
3 153,2
Przychody skonsolidowane oraz
zysk netto za okres
254 346,8
228 855,9
7 287,5
3 153,2
W roku obrotowym 2025 nie miały miejsca żadne transakcje sprzedaży między segmentami.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 24/59
4.3.3. Amortyzacja segmentów
Osoby decyzyjne w Spółce monitorują amortyzację rzeczowych aktywów trwałych alokując
do poszczególnych segmentów mając na uwadze ich wykorzystanie w produkcji wyrobów z różnych kategorii
materiałów.
Amortyzacja segmentów
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Bawełna
2 156,0
2 457,3
Włóknina
2 292,3
2 516,9
Pozostałe
349,7
266 9
Razem amortyzacja segmentów
4 798,0
5 241,1
Amortyzacja niealokowana
1 880,0
2 092,7
Razem amortyzacja
6 678,0
7 333,8
4.3.4. Aktywa segmentów
Dla celów monitorowania wyników osiąganych w poszczególnych segmentach oraz dla celów przydziału
zasobów osoby decyzyjne monitorują aktywa trwałe alokując je do poszczególnych segmentów mając
na uwadze ich wykorzystanie w produkcji wyrobów z różnych kategorii materiałów.
Aktywa segmentów
31.12.2025
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Bawełna
11 104,0
13 067,2
Włóknina
69 254,5
71 544,9
Pozostałe
6 003,9
2 306,1
Razem aktywa trwałe segmentów
86 362,4
86 918,2
Aktywa trwałe niealokowane
55 179,7
60 767,5
Razem aktywa trwałe skonsolidowane
141 542,1
147 685,7
Wszystkie aktywa trwałe zlokalizowane są w Polsce.
Aktywa trwałe niealokowane zawierają głównie budynki, budowle, środki transportu oraz aktywo z tytułu
podatku odroczonego, które są jednocześnie wykorzystywane do różnych segmentów i nie można ich
wiarygodnie przypisać. Zgodnie z przyjętymi zasadami aktywa w trakcie realizacji nie alokowane
na poszczególne segmenty.
Na koniec roku 2025 zakończonego 31.12.2025 Spółka nie dokonała odpisów aktualizujących wartość
składników rzeczowych aktywów trwałych. Spółka przeprowadziła testy na utratę wartości rzeczowych
aktywów trwałych. Testy nie wykazały konieczności dokonania odpisów aktualizujących.
4.3.5. Informacje geograficzne
Spółka działa w obszarach geograficznych takich jak: Polska, będąca krajem siedziby, we Włoszech,
na Ukrainie, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, w Rumunii, na Słowacji oraz w pozostałych obszarach
obejmujących, m.in. Francję, Czechy.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 25/59
4.3.5.1. Przychody ze sprzedaży w podziale na obszary geograficzne
Poniżej przedstawiono przychody Grupy od klientów zewnętrznych w rozbiciu na poszczególne obszary
geograficzne działalności:
Struktura geograficzna
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Sprzedaż krajowa
120 140,2
118 998,9
Sprzedaż eksportowa
134 206,6
109 857,0
- Włochy
9 481,4
4 716,0
- Ukraina
6 277,6
7 971,6
- Holandia
7 527,3
5 708,2
- Izrael
5 177,4
7 918,8
- Austria
5 383,2
5 764,2
- Kraje Europy Środkowo-Wschodniej
59 722,5
38 647,3
- Kraje Europy Zachodniej (m.in. Niemcy, Wielka Brytania)
15 662,2
6 451,9
- Pozostałe kraje
24 975,0
32 679,0
Razem
254 346,8
228 855,9
4.3.5.2. Aktywa trwałe w podziale na obszary geograficzne
Struktura geograficzna
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Aktywa trwałe w Polsce
141 542,1
147 685,7
4.3.6. Informacje o przychodach od głównych klientów
W ramach przychodów Spółki ze sprzedaży produktów w Polsce największy udział mają przychody
realizowane na współpracy z sieciami (super i hipermarkety, sieci drogerii) stanowiące w 2025 roku 85%
przychodów krajowych ogółem. Pozostałą kwotę przychodów (15%) stanowią przychody z tytułu sprzedaży
w tradycyjnym handlu hurtowym.
W strukturze przychodów Spółki znaczący udział stanowią przychody realizowane ze współpracy
z największym klientem Spółki, które uległy zmniejszeniu z 11,2% w 2024 roku na 8,7% w 2025 roku w ogólnej
kwocie przychodów. Wartość przychodów i udział w przychodach w poszczególnych latach prezentuje tabela
poniżej:
Klient
Kraj
01.01.2025-31.12.2025
01.01.2024-31.12.2024
Wartość
Udział %
Wartość
Udział %
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Największy klient
Polska
22 015,6
8,7%
25 742,1
11,2%
Pozostali klienci
232 331,2
91,3%
203 113,8
88,8%
Razem
254 346,8
100,0%
228 855,9
100,0%
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 26/59
Struktura geograficzna
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Sprzedaż krajowa
120 140,2
118 998,9
Największy klient
22 015,6
25 742,1
Największy klient - udział (%)
18,3%
21,6%
Sprzedaż zagraniczna
134 206,6
109 857,0
Razem
254 346 ,8
228 855,9
Segment
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Bawełna
134 724,6
126 332,3
Największy klient
12 367,6
15 591,6
Największy klient - udział (%)
9,2%
12,3%
Włóknina
89 116,2
76 510,0
Największy klient
8 906,6
10 150,5
Największy klient - udział (%)
10,0%
13,3%
Towary handlowe
11 056,6
7 805,4
Największy klient
741,4
1 133,3
Największy klient - udział (%)
6,7%
14,5%
Pozostałe
19 449,4
18 208,2
Razem
254 346,8
228 855,9
Wartość przychodów w roku 2025 i 2024 od każdego z pozostałych głównych klientów Spółki nie przekraczała
10,0 % łącznych przychodów Spółki.
4.4. PRZYCHODY I KOSZTY DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ
4.4.1. Przychody ze sprzedaży - struktura rzeczowa
Przychody
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Przychody ze sprzedaży wyrobów gotowych
210 196,5
186 534,9
Przychody ze sprzedaży półproduktów
6 359,8
10 028,6
Przychody ze sprzedaży materiałów
18 194,0
12 424,4
Przychody ze sprzedaży - pozostałe
19 596,5
19 868,0
Razem
254 346,8
228 855,9
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 27/59
4.4.2. Koszty operacyjne
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Koszty wg rodzaju:
a) amortyzacja
6 678,0
7 333,8
b) zużycie materiałów i energii
139 240,3
121 137,2
c) usługi obce
36 481,8
37 057,9
d) podatki i opłaty
3 253,5
2 936,8
e) wynagrodzenia
40 111,8
36 795,2
f) ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia
8 994,4
8 514,6
g) pozostałe koszty rodzajowe
1 947,1
1 748,7
Razem
236 706,9
215 524,2
- zmiana stanu zapasów i obroty wewnętrzne
46,7
1 122,1
- koszty sprzedaży
(35 950,9)
(36 498,4)
- koszty zarządu
(21 231,8)
(22 007,2)
Koszt własny sprzedaży:
179 570,9
158 140,7
4.5. POZOSTAŁE PRZYCHODY OPERACYJNE
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Zysk na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych:
-
283,6
- cena sprzedaży
-
649,3
- wartość księgowa netto sprzedanych rzeczowych aktywów trwałych
-
(365,7)
Pozostała sprzedaż poza działalnością podstawową
200,8
77,3
Rozwiązanie odpisów aktualizujących:
6 274,4
5 681,4
- odpisy aktualizujące zapasy
816,7
718,7
- odpisy aktualizujące należności
5 457,7
4 962,7
Dotacje publiczne i dofinansowania:
53,0
53,0
- rozliczenie dotacji do rzeczowych aktywów trwałych
53,0
53,0
Otrzymane / należne odszkodowania
4,1
1,0
Przychody z tytułu refaktur kosztów
1 884,6
1 585,4
Rozliczenie niedoborów i szkód – różnice inwentaryzacyjne
219,1
137,0
Umorzenie zobowiązania
105,9
40,0
Inne pozycje
86,4
33,3
Razem
8 828,3
7 892,0
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 28/59
4.6. POZOSTAŁE KOSZTY OPERACYJNE
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Strata na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych:
123,5
-
- cena sprzedaży
(125,0)
-
- wartość księgowa netto sprzedanych rzeczowych aktywów trwałych
248,5
-
Utworzenie odpisów aktualizujących:
6 290,6
6 783,1
- odpisy aktualizujące zapasy
842,8
816,7
- odpisy aktualizujące należności
5 447,8
5 966,4
Likwidacja środków trwałych
294,5
-
Spisane należności
272,3
11,1
Koszty do refaktury
1 688,4
1 412,3
Koszty kar, grzywien i odszkodowań
151,5
173,0
Darowizny (w tym na COVID 19)
98,4
32,0
Utylizacja materiałów i niedobory
1 100,6
772,7
Inne pozycje
486,9
272,1
Razem
10 506,7
9 456,3
4.7. PRZYCHODY FINANSOWE
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Przychody z tytułu odsetek:
3,8
-
- pozostałe odsetki
3,8
-
Prowizje od pośrednictwa
-
445,4
Różnice kursowe netto
738,6
1 522,1
Razem
742,4
1 967,8
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 29/59
4.8. KOSZTY FINANSOWE
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Koszty z tytułu odsetek:
6 298,5
6 975,3
- odsetki od kredytów i pożyczek
4 764,8
5 514,2
- odsetki od leasingu finansowego i faktoringu
1 186,4
1 080,3
- pozostałe odsetki
347,3
380,8
Koszty administrowania kredytu
28,9
209,8
Koszty obsługi akredytywy
348,2
118,8
Koszty finansowe odpis aktualizacyjny udziałów
144,9
-
Inne koszty finansowe
76,4
80,6
Razem
6 896,9
7 384,5
4.9. PODATEK DOCHODOWY
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Podatek dochodowy bieżący
0,0
0,0
Korekta podatku za lata poprzednie
-
52,4
Podatek dochodowy odroczony:
(2 472,8)
(2 127,8)
- zmiana aktywa odniesiona na kapitał
-
-
- zmiana stanu aktywa
(2 502,0)
(2 184,0)
- zmiana stanu zobowiązania
29,2
56,2
Razem
(2 472,8)
(2 075,4)
Podatek dochodowy bieżący
Należności z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Stan na początek okresu
-
,0
(874,1)
Korekta podatku za lata poprzednie
-
52,4
Zobowiązanie podatkowe za rok bieżący
-
0,0
Podatek zapłacony / (zwrócony) w bieżącym okresie
-
821,7
Stan na koniec okresu
-
0,0
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 30/59
Efektywna stopa podatkowa:
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Zysk/(strata) przed opodatkowaniem
9 760,3
5 228,6
Ustawowa stawka podatkowa
19%
19%
Podatek dochodowy według ustawowej stawki podatkowej
(1 854,5)
(993,4)
Efekt podatkowy wynikający z rozpoznania/rozliczenia straty na
działalności poza SSE
(44,4)
356,3
Efekt podatkowy wynikający z uzyskania dochodu objętego zezwoleniem
strefowym
(3 993,6)
(4 348,9)
Efekt podatkowy kosztów niebędących kosztem uzyskania przychodów
oraz przychodów niepodlegających opodatkowaniu, netto
3 419,7
2 910,6
Obciążenie wyniku z tytułu podatku dochodowego
(2 472,8)
(2 075,4)
Efektywna stawka podatku dochodowego
25,3%
39,7%
Podatek dochodowy odroczony
Zmiana stanu aktywa z tyt. podatku odroczonego
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Stan na początek okresu
21 121,4
23 305,4
Zwiększenie / zmniejszenie
(2 502,0)
(2 184,0)
Stan na koniec okresu
18 619,4
21 121,4
Zmiana stanu zobowiązania z tyt. podatku odroczonego
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Stan na początek okresu
4 907,7
4 963,9
Zwiększenie / zmniejszenie
(29,2)
(56,2)
Stan na koniec okresu
4 878,5
4 907,7
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 31/59
Aktywa z tytułu podatku odroczonego:
31.12.2025
31.12.2024
Podstawa
(tys. PLN)
Kwota
(tys. PLN)
Podstawa
(tys. PLN)
Kwota
(tys. PLN)
Zarachowany koszt niewykorzystanych urlopów
1 716,9
326,2
1 377,2
261,7
Zarachowane rabaty, bonusy dla
klientów oraz wsparcie marketingowe
6 806,6
1 293,2
7 132,6
1 355,2
Zarachowany koszt usług audytorskich
174,6
33,2
174,9
33,2
Zarachowany koszt usług doradczych
176,8
33,6
533,1
101,3
Zarachowany koszt usług transportowych
49,0
9,3
156,1
29,7
Zarachowany koszt mediów
635,1
120,7
637,7
121,2
Zarachowany koszt wynagrodzeń
469,4
89,2
154,9
29,4
Zarachowany koszt wynajmu pracowników
tymczasowych
479,2
91,1
218,3
41,5
Zarachowany koszt z tytułu odsetek
20 784,2
3 949,0
16 301,3
3 097,2
Zarachowany koszt rezerwy emerytalnej
647,7
123,1
623,4
118,5
Zarachowany koszy obsługi magazynu
255,9
48,6
287,3
54,6
Składki ZUS przypadające do zapłaty
w następnym okresie
1 854,7
352,4
2 189,9
416,1
Różnica pomiędzy wartością bilansową
a podatkową aktywów trwałych
42 019,5
7 983,7
40 594,1
7 712,9
Różnice kursowe z wyceny bilansowej
4 103,2
779,6
2 747,4
522,0
0
Odpis aktualizujący wartość zapasów
842,8
160,1
816,7
155,2
Rozpoznanie aktywa- strata na działalności poza
strefowej
2 335,3
443,7
1 875,3
356,3
Rozpoznanie korzyści związanych
z działalnością w SSE podlegających odliczeniu
w przyszłych okresach
8 915,3*
2 674,6
*22 004,6
6 601,3
Pozostałe pozycje
568,9
108,1
600,5
114,1
Razem
18 619,4
21 121,4
* podstawa rozpoznanych korzyści związanych z działalnością w SSE liczona jest jako iloczyn intensywności pomocy i kosztów kwalifikujących się
do objęcia tą pomocą
W dniu 15 listopada 2012 roku Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wydała zezwolenie nr 230/ARP S.A. /2012
na prowadzenie działalności gospodarczej przez Harper Hygienics S.A. na terenie Specjalnej Strefy
Ekonomicznej. Spółka zobowiązała się do poniesienia określonych minimalnych wydatków inwestycyjnych
na wdrożenie innowacyjnej technologii Arvell oraz do określonego zwiększenia zatrudnienia. W związku
z realizacją do 31 stycznia 2014 r. minimalnych wydatków inwestycyjnych i wzrostu zatrudnienia, Harper
Hygienics S.A. od 1 lutego 2014 r. jest upoważniona do korzystania ze zwolnienia z podatku od dochodów
uzyskanych z działalności gospodarczej prowadzonej na terenie Strefy. Tym samym Spółka, zgodnie z MSR
12, rozpoznała odpowiednio aktywo z tytułu odroczonego podatku dochodowego: na 31.12.2025 2 674,6 tys.
, na 31.12.2024 6 601,3 tys. . Aktywo to w kolejnych okresach sprawozdawczych podlega rozliczeniu
o kwotę wykorzystanych korzyści wynikających z nieopodatkowania dochodów. Korzyści podatkowe w SSE
rozliczone będą do 2026 roku.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 32/59
Zobowiązania z tytułu podatku odroczonego:
31.12.2025
31.12.2024
Podstawa
(tys. PLN)
Kwota
(tys. PLN)
Podstawa
(tys. PLN)
Kwota
(tys. PLN)
Leasing finansowy - podatkowo
operacyjny
15 364,7
2 919,3
16 890,0
3 209,1
Różnice kursowe z wyceny bilansowej
5 833,7
1 108,4
4 306,1
818,2
Różnica między wartością podatkową a
bilansową ujęcia przychodów z tytułu
wystawionych not za kary
2 202,1
418,4
2 202,1
418,4
Różnica pomiędzy wartością bilansową
a podatkową aktywów trwałych
2 086,3
396,4
2 104,2
399,8
Pozostałe pozycje
189,5
36,0
327,4
62,2
Razem
4 878,5
4 907,7
Po dokonaniu kompensaty aktywa z zobowiązaniem z tytułu podatku odroczonego, w jednostkowym
sprawozdaniu finansowym, wykazuje się następujące kwoty:
Pozycje wykazywane w sprawozdaniu finansowym po dokonaniu
kompensaty aktywa z zob. z tyt. podatku odroczonego
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Aktywa z tyt. podatku odroczonego netto
13 740,9
16 213,7
Zobowiązania z tyt. podatku odroczonego
-
-
4.10. RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Budynki i budowle
19 028,7
20 315,0
Maszyny i urządzenia
88 173,5
89 019,1
Środki transportu
1 151,2
495,1
Wyposażenie
627,5
994,1
Środki trwałe w budowie
11 093,2
13 536,3
Zaliczki przekazane na zakup środków trwałych
860,0
-
Razem
120 934,1
124 359,6
Środki trwałe w budowie
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Budynki i budowle
863,6
817,3
Maszyny i urządzenia
10 229,6
12 719,0
Razem
11 093,2
13 536,3
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 33/59
Dodatkowe informacje
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Wartość netto przedmiotów w leasingu finansowym
17 975,7
19 906,5
- maszyny i urządzenia
16 543,6
19 089,2
- środki transportu
1 177,2
526,8
- wyposażenie
254,9
290,5
Informacje dotycząca zabezpieczeń na rzeczowych aktywach trwałych Spółki ustanowionych z tytułu
zaciągniętych przez Spółkę kredytów bankowych oraz zabezpieczeń pod emis obligacji wyemitowanych
przez SIA iCotton zostały przedstawiona w nocie 4.20. oraz 4.29.
Ponadto ustanowiono zabezpieczenia na składnikach rzeczowych aktywów trwałych będących przedmiotem
zawartych umów leasingowych.
Poza wyżej wymienionymi obciążeniami (ograniczeniami) nie występują żadne inne ograniczenia
i/lub obciążenia na majątku Spółki.
W roku 2025 nie dokonano zmian stawek amortyzacyjnych oraz okresów ekonomicznej przydatności
rzeczowych aktywów trwałych.
W roku 2025 Spółka nie dokonała odpisów aktualizujących wartość składników rzeczowych aktywów trwałych.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 34/59
Rok 2025
01.01.2025-31.12.2025
Budynki i
budowle
Maszyny i
urządzenia
Środki
transportu
Wyposażenie
Środki
trwałe w
budowie
Zaliczki
przekazane na
zakup środków
trwałych
Razem
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Wartość początkowa
Stan na początek okresu
36 445,3
191 207,5
3 574,9
4 563,7
13 536,3
-
249 327,7
Nabycia
-
62,9
6,1
14,8
1 301,4
860,0
2 245,2
Przejęcie w leasing finansowy
-
510,8
891,1
-
-
-
1 401,9
Przesunięcie ze środków trwałych w budowie
-
3 744,5
-
-
(3 744,5)
-
-
Zmniejszenia
(767,5)
(11 686,9)
(179,2)
(481,1)
-
-
(13 114,7)
Stan na koniec okresu
35 677,8
183 838,8
4 292,9
4 097,4
11 093,2
860,0
239 860,1
Umorzenie
Stan na początek okresu
16 130,4
102 188,4
3 079,6
3 569,7
-
-
124 968,1
Amortyzacja
1 014,8
5 141,0
241,3
132,3
-
-
6 529,4
Zmniejszenia
(496,1)
(11 664,1)
(179,2)
(232,1)
-
-
(12 571,5)
Stan na koniec okresu
16 649,1
95 665,3
3 141,7
3 469,9
-
118 926,0
Odpisy aktualizujące
Stan na początek okresu
-
-
-
-
-
-
-
Zwiększenia
-
-
-
-
-
-
-
Stan na koniec okresu
-
-
-
-
-
-
-
Wartość netto
Stan na początek okresu
20 314,9
89 019,1
495,4
994,0
13 536,3
-
124 359,6
Stan na koniec okresu
19 028,7
88 173,5
1 151,2
627,5
11 093,2
860,0
120 934,1
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 35/59
Rok 2024
01.01.2024-31.12.2024
Budynki i
budowle
Maszyny i
urządzenia
Środki
transportu
Wyposażenie
Środki
trwałe w
budowie
Zaliczki
przekazane na
zakup środków
trwałych
Razem
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Wartość początkowa
Stan na początek okresu
36 445,3
191 870,0
4 011,7
4 539,0
10 867,8
-
247 733,7
Nabycia
-
214,8
-
28,2
4 008,2
-
4 251,2
Przejęcie w leasing finansowy
-
290,0
-
-
-
-
290,0
Przesunięcie ze środków trwałych w budowie
-
1 339,7
-
-
(1 339,7)
-
-
Zmniejszenia
-
(2 507,0)
(436,8)
(3,5)
-
-
(2 947,3)
Stan na koniec okresu
36 445,3
191 207,5
3 574,9
4 563,7
13 536,3
-
249 327,7
Umorzenie
Stan na początek okresu
15 082,5
98 686,8
3 274,4
3 399,2
-
120 442,8
Amortyzacja
1 047,9
5 678,6
215,4
174,0
7 115,9
Zmniejszenia
-
(2 177,0)
(410,2)
(3,5)
(2 590,7)
Stan na koniec okresu
16 130,4
102 188,4
3 079,6
3 569,7
-
124 968,1
Odpisy aktualizujące
Stan na początek okresu
-
-
-
-
-
-
-
Zwiększenia
-
-
-
-
-
-
-
Stan na koniec okresu
-
-
-
-
-
-
-
Wartość netto
Stan na początek okresu
21 362,8
93 183,2
737,2
1 139,8
10 867,8
-
127 290,8
Stan na koniec okresu
20 314,9
89 019,1
495,3
994,0
13 536,3
-
124 359,6
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 36/59
4.11. WARTOŚCI NIEMATERIALNE
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Licencje na oprogramowanie użytkowe
24,1
29,2
Pozostałe wartości niematerialne
120,9
143,0
Wartości niematerialne w trakcie realizacji - licencje
i oprogramowanie dotyczące wdrożenia nowego systemu
1 035,4
1 035,4
Razem
1 180,4
1 207,6
Rok 2025
01.01.2025-31.12.2025
Licencje na
oprogramowanie
użytkowe
Inne wartości
niematerialne
Wartości
niematerialne
w trakcie
realizacji
Razem
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Wartość początkowa
Stan na początek okresu
4 893,0
2 114,2
1 035,4
8 042,6
Nabycia
-
48,2
-
48,2
Przesunięcia z wartości
niematerialnych w trakcie realizacji
-
-
-
-
Zmniejszenia
-
(172,5)
-
(172,5)
Stan na koniec okresu
4 893,0
1 989,9
1 035,4
7 918,3
Umorzenie
Stan na początek okresu
4 863,8
1 971,2
-
6 835,1
Amortyzacja
5,1
70,3
-
75,4
Zmniejszenia
-
(172,5)
-
(172,5)
Stan na koniec okresu
4 868,9
1 869,0
-
6 738,0
Odpisy aktualizujące
Stan na początek okresu
-
-
-
-
Zmniejszenia
-
-
-
-
Stan na koniec okresu
-
-
-
-
Wartość netto
Stan na początek okresu
29,2
143,0
1 035,4
1 207,6
Stan na koniec okresu
24,1
120,9
1 035,4
1 180,4
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 37/59
Rok 2024
01.01.2024-31.12.2024
Licencje na
oprogramowanie
użytkowe
Inne wartości
niematerialne
Wartości
niematerialne
w trakcie
realizacji
Razem
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Wartość początkowa
Stan na początek okresu
4 893,0
2 114,2
811,6
7 818,8
Nabycia
-
-
223,8
223,8
Przesunięcia z wartości
niematerialnych w trakcie realizacji
-
-
-
-
Zmniejszenia
-
-
-
-
Stan na koniec okresu
4 893,0
2 114,2
1 035,4
8 042,6
Umorzenie
Stan na początek okresu
4 825,3
1 865,0
-
6 690,3
Amortyzacja
38,5
106,2
-
144,8
Stan na koniec okresu
4 863,8
1 971,2
-
6 835,1
Odpisy aktualizujące
Stan na początek okresu
-
-
-
-
Zmniejszenia
-
-
-
-
Stan na koniec okresu
-
-
-
-
Wartość netto
Stan na początek okresu
67,7
249,2
811,6
1 128,5
Stan na koniec okresu
29,2
143,0
1 035,4
1 207,6
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 38/59
4.12. WIECZYSTE UŻYTKOWANIE GRUNTÓW
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Wieczyste użytkowanie gruntów
5 604,4
5 677,6
Razem
5 604,4
5 677,6
Informacja dotycząca zabezpieczeń na wieczystym użytkowaniu gruntów Spółki ustanowionych z tytułu
zaciągniętych przez Spółkę kredytów bankowych została przedstawiona w nocie 4.20.
4.13. JEDNOSTKI ZALEŻNE
Nazwa jednostki
zależnej
Miejsce rejestracji
i prowadzenia
działalności
Proporcja udziałów
(%)
Proporcja głosów
na walnym
zgromadzeniu (%)
Podstawowa
działalność
ANV Sp. z o.o.
Polska
100
100
Działalność
produkcyjna
Wyżej wymieniona jednostka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Harper Hygienics S.A.
Spółka Harper Hygienics S.A. posiada udziały w ANV Sp. z o.o. o wartości nominalnej 5 tys. zł. W związku
z utrzymującą się trwałą utratą wartości tych aktywów, na dzień bilansowy dokonano odpisu aktualizującego
ich wartość do poziomu możliwego do odzyskania.
W efekcie przeprowadzonej aktualizacji, na koniec okresu sprawozdawczego roku 2025 wartość bilansowa
udziałów w jednostkach zależnych wynosi 0,0 tys. zł. Dokonany odpis został ujęty w pozostałych kosztach
operacyjnych.
Suma bilansowa po stronie aktywów i pasywów Spółki ANV Sp. z o.o. na dzień 31.12.2025 r. wykazuje kwotę
w wysokości 1,1 tys. zł. Rachunek zysków i strat sporządzony na 31.12.2025 wykazuje stratę w wysokości 2,0
tys. zł. Spółka na dzień 31.12.2025 roku posiada środki pieniężne na rachunku bankowym w wysokości 1,1
tys. oraz kapitał własny w wysokości minus 12,7 tys. i zobowiązania do Harper Hygienics S.A. w kwocie
13,8 tys. zł.
Spółka Harper Hygienics S.A. z uwagi na nieistotności danych jednostki zależnej odstąpiła od sporządzania
skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 39/59
4.14. ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Rozliczenia krótkoterminowe
- opłacone z góry składki ubezpieczeniowe
551,2
555,5
- projekty graficzne
878,4
711,7
- opłata serwisowa
-
4,9
- koszty napraw i remontów
47,8
47,8
- opłata WIPO za przedłużenie okresu ochronnego
66,2
-
- czynsz najmu opłacony z góry
95,9
94,5
- prowizja za przeleżenie umowy ramowej dla linii wieloproduktowej
144,0
-
- pozostałe pozycje
412,9
413,3
Razem
2 196,4
1 827,7
4.15. ZAPASY
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Produkty higieniczno-kosmetyczne
10 266,5
11 428,6
Produkcja w toku i półprodukty
4 378,8
3 306,9
Materiały i surowce
17 882,7
17 086,2
Towary
1 898,3
2 002,2
Zaliczki na dostawy
720,9
330,8
Razem
35 147,2
34 154,7
Informacje dotycząca zabezpieczeń na zapasach Spółki ustanowionych z tytułu zaciągniętych przez Spółkę
kredytów bankowych oraz zabezpieczeń pod emisję obligacji wyemitowanych przez SIA iCotton zostały
przedstawiona w nocie 4.20. oraz 4.29.
Zmiana stanu odpisów aktualizujących zapasy:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Stan na początek okresu
816,7
718,7
Odpisy utworzone
842,8
816,7
Odpisy rozwiązane
(816,7)
(718,7)
Stan na koniec okresu
842,8
816,7
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 40/59
4.16. NALEŻNOŚCI HANDLOWE I INNE NALEŻNOŚCI
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Krótkoterminowe
Należności od jednostek powiązanych
-
-
- należności handlowe
-
-
Należności od pozostałych jednostek
72 739,9
67 289,6
- należności handlowe
70 938,1
65 648,4
- należności z tytułu podatków i obciążeń publicznych
691,0
334,0
- należności pozostałe
1 110,8
1 307,2
Razem
72 739,9
67 289,6
Zmiana stanu odpisów aktualizujących należności:
31.12.2025
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Stan na początek okresu
5 100,3
4 096,6
Odpisy utworzone
5 447,8
5 966,4
Odpisy rozwiązane
(5 457,7)
(4 962,7)
Stan na koniec okresu
5 090,4
5 100,3
Należności handlowe brutto według wieku na dzień 31.12.2025 roku
Wiek w dniach
Ogółem w wartości
brutto
Odpisy aktualizujące
Ogółem w wartości
netto
Należności handlowe bieżące, z tego:
od jednostek powiązanych
-
-
-
od pozostałych jednostek
60 395,1
(6,3)
60 388,8
Należności handlowe przeterminowane,
z tego:
od pozostałych jednostek
15 633,4
(5 084,1)
10 549,3
do 90 dni
9 609,5
(158,3)
9 451,2
91-180
465,9
(18,6)
447,3
181-360
508,0
(50,8)
457,2
powyżej 360
5 050,0
(4 856,4)
193,6
Razem
76 028,5
(5 090,4)
70 938,1
Średni termin spłaty należności z tytułu sprzedaży towarów i usług wynosi 60 dni. Spółka nalicza odsetki
za zwłokę w zapłacie należności w wypadku, gdy w oparciu o analizę prawną i finansową kontrahenta istnieje
możliwość ich odzyskania.
Wykazane salda należności w kwocie 29 247,9 tys. obejmują należności od 5 największych odbiorców
Spółki. Należności od dwóch klientów mających największe saldo należności wynoszą odpowiednio
14 807,2 tys. i 8 093,4 tys. zł. Nie ma innych klientów, od których należności przekroczyłyby 5% ogólnej
wartości należności z tytułu dostaw i usług.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 41/59
Analiza wiekowania należności przeterminowanych, ale nieobarczonych ryzykiem utraty wartości:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
91 -180 dni
447,3
335,9
181-360 dni
457,2
188,7
Powyżej 360 dni
193,6
89,1
Razem
1 098,1
613,7
Spółka dokonuje miesięcznej analizy przeterminowania należności dla poszczególnych kontrahentów.
W przypadku powzięcia informacji o zagrożeniu upadłością lub niewypłacalnością danego kontrahenta, Spółka
tworzy odpis aktualizujący niezależnie od terminów wymagalności.
Na dzień 31.12.2025 roku Spółka posiadała należności przeterminowane, lecz ściągalne powyżej 90 dni
w kwocie 447,3 tys. zł. Spółka posiadała również należności przeterminowane, lecz ściągalne powyżej 180
dni w kwocie 650,8 tys. zł.
Spółka ubezpiecza swoje należności handlowe.
Spółka jest stroną umowy o świadczenie usług faktoringowych bez regresu, polegającą na finansowaniu
krótkoterminowych należności przed terminem ich wymagalności. Umowa obejmuje należności handlowe,
przysługujące Spółce od jednego z największych klientów.
Spółka jest również stroną umowy faktoringowej, polegającej na finansowaniu należności krótkoterminowych
przed terminem ich wymagalności.
4.17. ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Środki pieniężne w kasie i na rachunkach bankowych
728,4
657,8
Razem
728,4
657,8
Wartość godziwa środków pieniężnych i ich ekwiwalentów jest równa ich wartości bilansowej. W stosunku
do wykazanych wielkości nie występują żadne ograniczenia w dysponowaniu środkami pieniężnymi i ich
ekwiwalentami.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 42/59
4.18. KAPITAŁY
4.18.1. Kapitał akcyjny
Kapitał akcyjny jednostki sprawozdawczej
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Liczba akcji
6 367 000
6 367 000
Wartość nominalna 1 akcji (w zł)
0,10
0,10
Kapitał akcyjny zarejestrowany
636,7
636,7
Korekta hiperinflacyjna
908,9
908,9
Kapitał akcyjny
1 545,6
1 545,6
Na początku lat 90-tych gospodarka Polski była uważana za gospodarkę hiperinflacyjną zgodnie z MSR 29
„Sprawozdawczość finansowa w warunkach hiperinflacji”. Przepisy MSR 29 wymagały przeszacowanie
kapitału zakładowego wskaźnikiem ogólnego wzrostu cen w tym okresie. Zastosowanie MSR 29 oznaczało
konieczność ujęcia zwiększenia wysokości kapitału w korespondencji z obniżeniem o tę samą wartość
wysokości pozycji zysków/(strat) z lat ubiegłych.
Struktura akcyjna na dzień publikacji jednostkowego sprawozdania finansowego za rok obrachunkowy
zakończony 31.12.2025 roku:
Akcjonariusz
rodzaj akcji
liczba akcji
% udział w
kapitale
zakładowym
liczba
głosów
% udział w
głosach na
WZA
SIA iCotton
zwykłe
4 208 278*
66,10
4 208 278*
66,10
Pozostali akcjonariusze
zwykłe
2 158 722
33,90
2 158 722
33,90
Ogółem
6 367 000
100,00
6 367 000
100,00
*Radville Investments Sp. z o.o. Polska (pośrednio SIA iCotton) – 3 816 893 akcji
SIA iCotton (bezpośrednio) 391 385 akcji
Struktura akcyjna na dzień 31 grudnia 2024 roku:
Akcjonariusz
rodzaj akcji
liczba akcji
% udział w
kapitale
zakładowym
liczba
głosów
% udział w
głosach na
WZA
SIA iCotton
zwykłe
4 208 278*
66,10
4 208 278*
66,10
Pozostali akcjonariusze
zwykłe
2 158 722
33,90
2 158 722
33,90
Ogółem
6 367 000
100,00
6 367 000
100,00
*Radville Investments Sp. z o.o. Polska (pośrednio SIA iCotton) – 3 816 893 akcji
SIA iCotton (bezpośrednio) 391 385 akcji
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 43/59
4.18.2. Kapitał zapasowy
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Kapitał zapasowy
65 739,9
62 586,7
Kapitał zapasowy dotyczy nadwyżki netto ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej w kwocie
22 843,1 tys. PLN, podziału wyników lat ubiegłych w kwocie 38 575,9 tys. , kwoty 4 320,9 tys. zł przeniesionej
z kapitału rezerwowego z wyceny programów motywacyjnych zgodnie z MSSF 2.23. Zgodnie z art. 396 §1
Kodeksu Spółek Handlowych, na pokrycie straty należy utworzyć kapitał zapasowy, do którego przelewa się
co najmniej 8% zysku za dany rok obrotowy, dopóki kapitał ten nie osiągnie co najmniej jednej trzeciej kapitału
akcyjnego.
4.18.3. Kapitał rezerwowy z wyceny programów motywacyjnych
Kapitał rezerwowy z wyceny programów motywacyjnych został w roku 2016 przeniesiony na kapitał zapasowy
w związku z objęciem warrantów.
4.18.4. Zyski zatrzymane / niepokryte straty
Struktura zysków zatrzymanych przedstawia się następująco:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Pozostałe zyski
(1 938,5)
(1 938,5)
Zysk / (strata) bieżącego okresu
7 287,5
3 153,2
Zyski zatrzymane/(niepokryte straty)
5 349,0
1 214,7
Zarząd Spółki zaproponował przekazanie zysku za rok 2025 na kapitał zapasowy.
4.19. REZERWY
Zmiany rezerw w 2025 roku:
Odprawy rentowo-
emerytalne
(tys. PLN)
Odprawy
pośmiertne
(tys. PLN)
Razem
(tys. PLN)
Stan na początek okresu
524,6
98,8
623,4
Zwiększenie / (Zmniejszenia)
23,4
0,9
24,3
Stan na koniec okresu
548,0
99,7
647,7
Rezerwa emerytalno-rentowa i pośmiertna ostatni raz została oszacowana przez aktuariusza na 31.12.2025
roku. Do wyznaczania zobowiązań wykorzystano metodę wymaganą przez MSR 19, tzw. Metodę
prognozowanych świadczeń jednostkowych, zwaną także metodą świadczeń narosłych w stosunku do stażu
pracy. Istota tej metody polega na postrzeganiu każdego okresu zatrudnionego jako powodującego powstanie
dodatkowej jednostki uprawnienia do świadczenia pozapłacowego. W świetle powyższej definicji wartość
przyszłych zobowiązań obliczana jest jako nagromadzona część przyszłych świadczeń z uwzględnieniem
prognozowanego wzrostu wynagrodzenia stanowiącego podstawę wymiaru przyszłych świadczeń. Wyceny
dokonano metodą indywidualną, osobno dla każdego uprawnionego. Przy wyznaczaniu zobowiązań zostały
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 44/59
również uwzględnione prawdopodobieństwa osiągnięcia uprawnień do poszczególnych świadczeń.
Przez prawdopodobieństwo osiągnięcia uprawnień do poszczególnych świadczeń rozumie się
prawdopodobieństwo osiągnięcia stażu pracy lub dożycie przez pracownika odpowiedniego wieku,
pod warunkiem pozostania w stosunku pracy z obecnym pracodawcą.
4.20. KREDYTY I POŻYCZKI OTRZYMANE
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Kredyt bankowy obrotowy mBank - PLN
176,1
-
Pożyczka od akcjonariusza
61 231,0
61 901,7
Pożyczka od akcjonariusza – naliczone odsetki
20 365,1
16 067,0
Razem
81 772,2
77 968,7
Okres spłaty zobowiązań z tytułu kredytów:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Część krótkoterminowa (do 1 roku)
-
-
- kredyt w rachunku bieżącym
-
-
Część długoterminowa (powyżej 1 roku)
81 772,2
77 968,7
- kredyt w rachunku bieżącym
176,1
-
- pożyczka od akcjonariusza
61 231,0
61 901,7
- pożyczka od akcjonariusza – naliczone odsetki
20 365,1
16 067,0
Razem
81 772,2
77 968,7
W dniu 25 sierpnia 2025 roku Spółka zawarła z większościowym akcjonariuszem SIA iCotton aneks
do umowy pożyczki z dnia 15 marca 2017 roku, na mocy którego termin spłaty pożyczki został przesunięty
na dzień 31 października 2031 roku.
W dniu 26 września 2024 roku Spółka podpisała z mBank aneks do umowy ramowej dla linii wieloproduktowej
nr 43/111/24/Z/VX („Aneks”).
W dniu 26 września 2054 roku Spółka podpisała z mBank S.A. aneks do umowy ramowej dotyczącej linii
wieloproduktowej nr 43/111/24/Z/VX („Aneks”).
Aneks wprowadza następujące zmiany:
- wydłużono termin dostępności Linii wieloproduktowej do dnia 31 marca 2028 roku,
- zwiększono limit linii do kwoty 20 mln PLN, co spowodowało podwyższenie sublimitu na akredytywy do 15
mln PLN.,
Wysokość oprocentowania ustalono:
dla Kredytu w rachunku bieżącym:
a) w PLN stopa bazowa WIBOR O/N, powiększonej o marżę Banku,
b) w EUR wskaźnik ESTR ON EUR, powiększony o marżę Banku,
c) w USD wskaźnik SOFR ON USD, powiększony o marżę Banku.
Zabezpieczeniem spłaty zobowiązwobec banku jest oświadczenie Spółki o poddaniu się egzekucji złożonej
w trybie art. 777 par.1 pkt. 5 Kodeksu postępowania cywilnego, w formie aktu notarialnego.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 45/59
Podstawowe informacje nt. kredytów i pożyczek zaciągniętych przez Spółkę wg stanu na dzień 31 grudnia 2025 roku:
Kredytodawca
Data zawarcia
umowy
Umowny
termin spłaty
Kwota
umowna
kredytu/linii
kredytowej
Aktualne
zadłużenie w
PLN
Warunki
spłaty
Warunki
oprocentowania
Zabezpieczenia
mBank S.A.
26 wrzesień
2024 z
późniejszym
aneksem
31 marzec 2028
5 000 tys. PLN
176,1 tys. PLN
31 marzec 2028
zmienna stopa
procentowa
obliczana w
stosunku rocznym
1. Oświadczenie o poddaniu się egzekucji Spółki złożone w trybie art. 777 § 1 pkt 5
Kodeksu postępowania cywilnego, w formie aktu notarialnego, 2. utrzymywanie
średniomiesięcznych wpływów w każdym kwartalnym okresie weryfikacji wykonania
przez Spółkę postanowień Umowy na poziomie minimum 100,00% średnich
miesięcznych przychodów ze sprzedaży w okresie weryfikacji, jednakże nie mniej
niż 25.000.000,00 PLN, 3. utrzymywanie przedsiębiorstwa w należytej kondycji
finansowej
iCotton SIA
15 marca 2017 z
późniejszymi
aneksami
31 październik
2031
61 231,0 tys.
PLN + naliczone
odsetki w kwocie
20 365,1 tys.
PLN
31 październik
2031
1. hipoteka na nieruchomościach Harper Hygienics S.A. położonych w Mińsku
Mazowieckim przy ul. Gen. Sosnkowskiego 34, zastaw rejestrowy na aktywach
Spółki i znakach towarowych,
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 46/59
4.21. ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU LEASINGU I FAKTORINGU
Zobowiązania z tyt. leasingu finansowego:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Raty płatne w okresie 1 roku po końcu okresu sprawozdawczego
1 076,2
1 668,7
Raty płatne w okresie powyżej 1 roku (długoterminowe):
1 535,6
1 344,0
- od 1 do 3 lat
1 218,2
1 199,4
- od 3 lat do 5 lat
317,4
144,6
Razem
2 611,8
3 012,7
Płatne w okresie:
Wartość nominalna
minimalnych opłat
leasingowych
Wartość bieżąca
minimalnych opłat
leasingowych
31.12.2025
31.12.2024
31.12.2025
31.12.2024
do jednego roku
1 199,7
1 741,5
1 076,2
1 668,7
od roku do 3 lat
1 407,6
1 248,5
1 218,2
1 199,4
od 3 lat do 5 lat
333,8
156,1
317,4
144,6
Razem
2 941,1
3 146,1
2 611,8
3 012,7
Przyszły koszt odsetkowy (wartość ujemna)
(329,3)
(133,4)
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Razem wartość bieżąca minimalnych opłat
leasingowych, z tego:
2 611,8
3 012,7
Zobowiązania krótkoterminowe
1 076,2
1 668,7
Zobowiązania długoterminowe
1 535,6
1 344,0
Spółka finansuje za pomocą umów leasingowych zakupy maszyn i urządzeń do produkcji oraz środków
transportu. Na dzień 31 grudnia 2024 Spółka była stroną 25 umów leasingu finansowego. Okres trwania
leasingu obejmuje od 36 do 60 miesięcy. Opłata wstępna wynosi od 1,5% do 40%. Większość umów zawiera
możliwość nabycia przedmiotu leasingu za cenę ustaloną w ramach umowy, która waha się od 1% do 42%
wartości początkowej przedmiotu leasingu.
Spółka jest stroną umowy faktoringu eksportowego i krajowego z przejęciem ryzyka niewypłacalności
odbiorcy, zawartej z mFaktoring S.A. Wszystkie należności zgłoszone do mFaktoring S.A. zabezpieczone
przez COFACE do przyznanego limitu.
W dniu 16 października 2025 r. podpisano aneks do w/w umowy, na mocy którego zwiększono limit
finasowania do kwoty 20 mln PLN. Finansowanie może być realizowane w walutach PLN oraz EUR.
Zabezpieczenie umowy faktoringu obejmuje:
weksel własny in blanco wraz z deklaracją wekslową,
cesja wierzytelności z rachunków bankowych prowadzonych przez mBank S.A. do wysokości zadłużenia.
Oprocentowanie faktoringu ustalone w oparciu o następujące stawki referencyjne:
dla EUR: LIBOR EUR O/N + marża rynkowa,
dla GBP: LIBOR GBP O/N + marża rynkowa,
dla PLN: WIBOR O/N + marża rynkowa.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 47/59
Spółka jest również stroną umowy faktoringowej bez regresu zawartej z mFaktoring S.A., której limit
finansowania wynosi 10 mln PLN.
Spółka jest również stroną umowy faktoringowej z ING Bank N.V. Przedmiotem umowy jest usługa faktoringu
bez regresu. Faktor może:
nabyć wierzytelność oraz wypłacić należną dostawcy cenę nabycia tych wierzytelności,
zainkasować zapłatę przysługującą z tytułu wierzytelności od odbiorcy.
Faktor wypłaca Dostawcy cenę nabycia wierzytelności pomniejszoną o dyskonto. Stosowana stopa WIBOR
przy dyskoncie to:
1M WIBOR dla wierzytelności z terminem do 30 dni lub krótszym pozostającym do terminu wymagalności,
3M WIBOR dla wierzytelności z terminem 31 dni lub dłuższym pozostającym do terminu wymagalności.
Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego (krótkoterminowe) i zobowiązania do faktora (krótkoterminowe):
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Zobowiązania z tyt. leasingu finansowego
1 076,2
1 668,7
Zobowiązanie z tyt. faktoringu krajowego i eksportowego
11 774,5
9 040,1
Razem
12 850,7
10 708,8
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 48/59
4.22. ZOBOWIĄZANIA HANDLOWE, INNE ZOBOWIĄZANIA
KRÓTKOTERMINOWE ORAZ ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Długoterminowe
21 127,6
26 007,8
a) Zobowiązania wobec jednostek powiązanych
21 064,8
25 892,0
- zobowiązania handlowe
-
-
- zobowiązania pozostałe (kaucja zwrotna)
21 064,8
25 892,0
b) rozliczane w czasie dofinansowanie rzeczowych aktywów trwałych
62,8
115,8
Krótkoterminowe
61 772,5
69 615,8
a) Zobowiązania wobec jednostek powiązanych
-
-
- zobowiązania handlowe
-
-
b) Zobowiązania wobec jednostek pozostałych
61 772,5
69 615,8
- zobowiązania handlowe
30 873,8
30 964,8
- zobowiązania z tyt. podatku dochodowego
0,0
0,0
- zobowiązania budżetowe
4 068,8
3 465,5
- zobowiązania pozostałe
2 607,5
2 402,7
- zarachowany koszt niewykorzystanych urlopów
1 716,9
1 377,2
- zarachowany koszt sprzedaży oraz marketingu
1 532,8
1 728,0
- zarachowany koszt retro bonusów
5 273,7
5 562,5
- zarachowane koszty - media
635,1
637,7
- zarachowane koszty wynajmu i obsługi magazynu
255,9
287,3
- zarachowane koszty wynagrodzeń (bonus)
322,8
154,9
- zarachowane koszty usług transportowych
49,0
156,1
- zarachowane inne koszty okresu sprawozdawczego
1 715,9
1 627,9
- przychody przyszłych okresów – otrzymane zaliczki na towary
12 720,2
21 251,2
Razem
82 900,1
95 623,6
4.23. WYLICZENIE STRATY I WARTOŚCI KSIĘGOWEJ NA 1 AKCJĘ
Zysk / (strata) na jedną akcję
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
Zysk / (Strata) przypisany akcjonariuszom Spółki (tys.
PLN)
(A)
7 287,5
3 153,2
Średnioważona liczba akcji
(B)
6 367 000
6 367 000
Zysk / (Strata) na jedną akcję (PLN)
(A) / (B)
1,14
0,49
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 49/59
Wartość księgowa na jedną akcję
31.12.2025
31.12.2024
Kapitał własny Spółki (tys. PLN)
(A)
72 634,5
65 347,0
Liczba akcji na koniec okresu (szt.)
(B)
6 367 000
6 367 000
Wartość księgowa na jedną akcję (PLN)
(A) / (B)
11,4
10,26
4.24. INSTRUMENTY FINANSOWE I RYZYKO FINANSOWE
a) Wskaźnik dźwigni finansowej
Spółka monitoruje stan kapitału własnego stosując wskaźnik dźwigni, który jest liczony jako stosunek
zadłużenia finansowego netto do kapitałów własnych.
Do zadłużenia netto Spółka wlicza oprocentowane kredyty, zobowiązania z tytułu leasingu finansowego
i faktoringu, pomniejszone o środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych. Kapitał obejmuje kapitał
własny należny akcjonariuszom Spółki.
Struktura zadłużenia Spółki obejmuje kredyty ujawnione w nocie nr 4.20, zobowiązania z tytułu leasingu
i faktoringu ujawnione w nocie 4.21 oraz kapitał własny, w tym wyemitowane akcje i zysk zatrzymany,
ujawnione w nocie nr 4.18.
Wskaźnik dźwigni finansowej na koniec roku:
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Kredyty i pożyczki
81 772,2
77 968,7
Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego i faktoringu
14 385,3
12 052,8
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty
(728,4)
)
(657,8)
Zadłużenie finansowe netto
95 429,1
89 363,7
Kapitał własny
72 634,5
65 347,0
Stosunek zadłużenia netto do kapitału własnego
131,4%
136,7%
Spółka nie określiła docelowego wskaźnika dźwigni finansowej.
b) Rodzaje ryzyka wynikające z korzystania z instrumentów finansowych
Spółka jest narażona na następujące rodzaje ryzyka wynikające z korzystania z instrumentów finansowych:
b.1) Ryzyko płynności
Ryzyko kredytowe oznacza ryzyko, że kontrahent nie dopełni zobowiązań umownych, w wyniku czego Spółka
poniesie straty finansowe. Spółka stosuje zasadę dokonywania transakcji wyłącznie z kontrahentami
o sprawdzonej wiarygodności kredytowej; w razie potrzeby uzyskując stosowne zabezpieczenie jako
narzędzie redukcji ryzyka strat finansowych z tytułu niedotrzymania warunków umowy. Spółka zawiera
transakcje wyłącznie z takimi jednostkami, których ocena jest możliwa na podstawie raportów handlowych
zakupionych z wyspecjalizowanej wywiadowi gospodarczej.
W przypadku kontrahentów zagranicznych i krajowych Spółka ubezpiecza należności. W przypadku braku
możliwości ubezpieczenia należności, sprzedaż dokonywana jest na zasadzie przedpłat lub na podstawie
akredytywy otwartej przez kontrahenta na rzecz Spółki.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 50/59
W Spółce występuje istotna koncentracje ryzyka kredytowego związana z należnościami z tytułu dostaw
i usług u największych odbiorców. Udział kontrahenta posiadającego największe saldo należności wyniósł
około 12,5% salda należności z tytułu dostaw i usług.
b.2) Ryzyko płynności
Odpowiedzialność za zarządzanie ryzykiem płynności spoczywa na Zarządzie Spółki, który opracował system
zarządzania tym ryzykiem dla potrzeb zarządzania funduszami krótko-, średnio- i długoterminowymi Spółki
oraz zaspokojenia wymag zarządzania płynnością. Spółka zarządza ryzykiem płynności utrzymując
odpowiednią wielkość kapitału własnego, wykorzystując oferty usług bankowych i rezerwowe linie kredytowe,
monitorując stale prognozowane i rzeczywiste przepływy pieniężne oraz dopasowując profile zapadalności
aktywów i zobowiązań finansowych.
Największy udział w finansowaniu działalności Spółki ma sektor bankowy zapewniający finansowanie w formie
kredyty inwestycyjnego i kredytu w rachunku bieżącym (szczegółowy opis kredytów znajduje się w nocie 4.20).
Stan na dzień
31.12.2025
Stan na dzień
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
Zobowiązania finansowe (wartość bieżąca)
- kredyty bankowe i pożyczki płatne w okresie:
81 772,2
77 968,7
do jednego roku
-
-
od roku do 3 lat
176,1
77 968,7
powyżej 3 lat
81 596,1
-
wycena wg zamortyzowanego kosztu
- faktoring płatny w okresie
11 774,5
9 040,1
do 30 dni
11 774,5
9 040,1
- leasing płatny w okresie
2 611,8
3 012,7
do 30 dni
134,0
251,8
od 31 do 90 dni
400,8
386,9
od 91 do 365 dni
541,4
1 030,0
od 1 roku do 3 lat
1 218,2
1 199,4
od 3 lat do 5 lat
317,4
144,6
- zobowiązania handlowe:
30 873,8
30 964,8
krótkoterminowe
30 873,8
30 964,8
niewymagalne
14 212,9
15 615,1
przeterminowane od 0 do 30 dni
8 172,7
6 294,8
przeterminowane od 31 do 90 dni
3 074,9
1 931,8
przeterminowane od 91 do 180 dni
396,2
2 428,2
przeterminowane od 181 do 365 dni
486,7
2 086,0
przeterminowane powyżej roku
4 530,4
2 608,9
długoterminowe
-
-
- zobowiązania pozostałe
33,6
16,3
krótkoterminowe
33,6
16,3
długoterminowe
-
-
- rezerwy na poniesione koszty związane z bieżącą działalnością
gospodarczą
4 006,7
4 254,4
krótkoterminowe
4 006,7
4 254,4
długoterminowe
-
-
Razem zobowiązania finansowe (wartość bieżąca)
131 072,6
125 257,0
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 51/59
b.3) Ryzyko rynkowe
Działalność Spółki wiąże s przede wszystkim z narażeniem na ryzyko finansowe wynikające ze zmian
kursów walut oraz stóp procentowych.
b.3.1) Ryzyko kursowe
Spółka zawiera określone transakcje denominowane w walutach obcych. W związku z tym pojawia się ryzyko
wahań kursów walut.
Stopień wrażliwości Spółki na 10-proc. wzrost i spadek kursu wymiany PLN na waluty obce przedstawiony jest
w poniższej tabeli. 10% to stopa wrażliwości wykorzystywana w wewnętrznych raportach dotyczących ryzyka
walutowego przeznaczonych dla członków kierownictwa i odzwierciedlających ocenę zarządu dotyczącą
możliwych zmian kursów wymiany walut obcych. Analiza wrażliwości obejmuje wyłącznie nierozliczone
pozycje pieniężne denominowane w walutach obcych i koryguje przewalutowanie na koniec okresu
sprawozdawczego o 10-proc. zmianę kursów.
Wartość bilansowa aktywów oraz zobowiązań pieniężnych Spółki denominowanych w walutach obcych
na koniec okresu sprawozdawczego przedstawia się następująco:
RYZYKO WALUTOWE SPÓLKI NA DZIEŃ 31.12.2025 ROKU
WYSCZEGÓLNIENIE
AKTYWA
WALUTOWE
ZMIAN KURSÓW
+10%
WPŁYW
BRUTTO NA
WYNIK
ZMIAN KURSÓW
-10%
WPŁYW BRUTTO
NA WYNIK
Aktywa walutowe wyrażone w tys. EUR
11 224,1
Aktywa walutowe wyrażone w tys. USD
772,1
Aktywa walutowe wyrażone w tys. GBP
28,8
Aktywa walutowe wyrażone w tys. CZK
197,9
Aktywa walutowe wyrażone w tys. HUF
0,2
Aktywa walutowe wyrażone w tys. CHF
2,4
Aktywa walutowe wyrażone w walutach
obcych po przeliczeniu na tys. PLN
50 406,6
55 447,3
5 040,7
45 365,9
(5 040,7)
łączny efekt zmiany kursów
5 040,7
(5 040,7)
efekt podatkowy 19%
957,7
(957,7)
efekt netto zmiany kursów (wpływ na
wynik finansowy)
4 083,0
(4 083,0)
WYSCZEGÓLNIENIE
ZOBOWIĄZANIA
WALUTOWE
ZMIAN
KURSÓW +10%
WPŁYW
BRUTTO NA
WYNIK
ZMIAN
KURSÓW -10%
WPŁYW
BRUTTO NA
WYNIK
Zobowiązania walutowe wyrażone w tys. EUR
24 637,3
Zobowiązania walutowe wyrażone w tys. USD
48,9
Zobowiązania walutowe wyrażone w walutach
obcych po przeliczeniu na tys. PLN
104 310,7
114 741,8
10 431,1
93 879,6
(10 431,1)
łączny efekt zmiany kursów
10 431,1
(10 431,1)
efekt podatkowy 19%
1 981,9
(1 981,9)
efekt netto zmiany kursów (wpływ na wynik
finansowy)
8 449,2
(8 449,2)
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 52/59
b.3.2) Ryzyko zmian stóp procentowych
Spółka jest narażona na ryzyko stóp procentowych, ponieważ pożycza środki oprocentowane według stóp
zmiennych.
Poniżej przedstawiono analizę wrażliwości opartą o stopień narażenia na ryzyko zmiany stóp procentowych.
W przypadku zobowiązań kredytowych o oprocentowaniu zmiennym przy założeniu na potrzeby analizy,
że kwota zobowiązań kredytowych niespłaconych na koniec okresu sprawozdawczego była na takim samym
poziomie przez cały dany rok.
Gdyby stopy procentowe były o 50, 100 lub 150 punktów bazowych wyższe/niższe, a wszystkie inne warunki
zachowałyby stałą wartość to wynik brutto Spółki oraz kapitał własny za okres zakończony 31 grudnia 2025
oraz 31 grudnia 2024 zwiększyłby/zmniejszyłby się odpowiednio o:
31.12.2025
31.12.2024
(tys. PLN)
(tys. PLN)
zadłużenie kredytowe
64 649,2
69 227,4
wzrost
spadek
wzrost
spadek
Zmiana stopy procentowej o 50 punktów bazowych
323,2
(323,2)
346,1
(346,1)
Zmiana stopy procentowej o 100 punktów bazowych
646,5
(646,5)
692,3
(692,3)
Zmiana stopy procentowej o 150 punktów bazowych
969,7
(969,7)
1 038,4
(1 038,4)
c) Aktywa finansowe:
Rodzaj instrumentu finansowego
Stan na dzień
31.12.2025
(tys. PLN)
Stan na dzień
31.12.2024
(tys. PLN)
Pożyczki i należności
70 938,1
65 648,4
- pożyczki udzielone wg zamortyzowanego kosztu
-
-
- należności handlowe
70 938,1
65 648,4
Środki pieniężne
728,4
657,8
Razem
71 666,5
66 306,2
Wyżej wykazana wartość bilansowa odzwierciedla narażenie Spółki na ryzyko kredytowe.
Wartość bilansowa środków pieniężnych jest zbliżona do ich wartości godziwej z uwagi na szybką zapadalność
tych instrumentów.
Wartość bilansowa należności jest zbliżona do ich wartości godziwej z uwagi na ich krótkoterminowy charakter.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 53/59
d) Zobowiązania finansowe:
Rodzaj instrumentu finansowego
Stan na dzień
31.12.2025
(tys. PLN)
Stan na dzień
31.12.2024
(tys. PLN)
1. Zobowiązania finansowe
- kredyty bankowe i pożyczki
81 772,2
77 968,7
- leasing finansowy i faktoring
14 385,3
12 052,8
- zobowiązania handlowe, inwestycyjne oraz inne zobowiązania i
rozliczenia międzyokresowe
34 914,1
35 235,5
Razem
132 071,6
125 257,0
2. Zobowiązania finansowe wyceniane wg wartości godziwej
- IRS
-
-
- kontrakty terminowe
14,2
-
Razem
131 085,8
125 257,0
Wartość bilansowa zobowiązań z tytułu kredytów bankowych i pożyczek, leasingu finansowego oraz faktoringu
jest zbliżona do ich wartości godziwej z uwagi na zmienny charakter ich oprocentowania oparty na stopach
rynkowych.
Wartość bilansowa zobowiązań handlowych jest zbliżona do ich wartości godziwej z uwagi na ich
krótkoterminowy charakter.
Wycena instrumentów finansowych stanowi poziom 3 hierarchii wartości godziwej.
4.25. KONTYNUACJA DZIAŁALNOŚCI I DZIAŁALNOŚĆ ZANIECHANA
Zarząd Harper Hygienics S.A. dokonał oceny zdolności Spółki do kontynuowania działalności zgodnie
z wymogami MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych”. Na podstawie przeprowadzonych analiz Zarząd
potwierdza, że na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie występują istotne
niepewności, które mogłyby wskazywać na zagrożenie kontynuowania działalności w okresie co najmniej 12
miesięcy od tej daty.
W 2025 roku Spółka osiągnęła zysk netto w wysokości 7 287,5 tys. PLN oraz wygenerowała dodatnie
przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w kwocie 5 395,5 tys. PLN. Na dzień bilansowy aktywa
obrotowe wyniosły 110 811,9 tys. PLN, natomiast zobowiązania krótkoterminowe 74 637,4 tys. PLN,
co odzwierciedla utrzymanie stabilnego poziomu płynności finansowej.
W analizowanym okresie Spółka rozszerzyła portfolio o dwie nowe kategorie:
funkcjonalne produkty do higieny osobistej dla dorosłych, w tym pielęgnacyjne chusteczki oraz podkłady
higieniczne,
mydła do rąk i ciała pod marką Cleanic.
Zarząd ocenia, że Spółka posiada wystarczające zasoby finansowe oraz zdolność do realizacji zobowiązań
w normalnym toku działalności. W konsekwencji niniejsze sprawozdanie finansowe sporządzono
przy założeniu kontynuacji działalności.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 54/59
4.26. PONIESIONE I PLANOWANE NAKŁADY INWESTYCYJNE
31.12.2025
(tys. PLN)
31.12.2024
(tys. PLN)
Nakłady na rzeczowe aktywa trwałe i wartości niematerialne -
poniesione
2 293,4
4 484,2
Planowane nakłady inwestycyjne
tys. PLN
Budynki i budowle
498,0
Maszyny i urządzenia
3 035,0
Środki transportu
47,5
Pozostałe
322,8
Razem
3 903,3
4.27. PODJĘTE ZOBOWIĄZANIA UMOWNE
Spółka nie posiada zobowiązań umownych nieujętych w jednostkowym sprawozdaniu finansowym
sporządzonym na dzień 31 grudnia 2025 roku.
4.28. ZOBOWIĄZANIA I AKTYWA WARUNKOWE I POZABILANSOWE
4.28.1. Aktywa i zobowiązania pozabilansowe
W 2025 roku spółka Harper Hygienics S.A. otworzyła nowe akredytywy, które są zabezpieczeniem transakcji
zakupu wyczesów bawełnianych. Wartość otwartych akredytyw na 31 grudnia 2025 r. wynosi 1 330,3 tys. EUR
oraz 346,4 tys. USD.
4.28.2. Postępowanie sporne prowadzone w sprawie Spółki
Zgodnie z najlepszą wiedzą posiadaną przez Zarząd spółki Harper Hygienics S.A. wobec Spółki nie toczą się
istotne postępowania przez sądem, organem właściwym dla postępowania arbitrażowego lub organem
administracji publicznej.
4.29. OBCIĄŻENIA NA MAJĄTKU
W celu zabezpieczenia emisji obligacji wyemitowanych przez SIA iCotton w kwocie 20 mln EUR spółka Harper
Hygienics S.A. w dniu 30 października 2024 roku zawarła umowę o ustanowienie zastawów na:
prawach ochronnych na Znakach Towarowych,
zapasach,
środkach trwałych.
Pozostałe obciążenia na majątku przedstawione zostały w nocie 4.20.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 55/59
4.30. TRANSAKCJE Z PODMIOTAMI POWIĄZANYMI
Transakcje z podmiotami powiązanymi
W poniższych tabelach zaprezentowano typowe transakcje pomiędzy:
Harper Hygienics S.A. a spółkami zależnymi Grupy Kapitałowej Harper Hygienics S.A.,
Transakcje z jednostkami powiązanymi dokonywane są na warunkach rynkowych.
Transakcje z jednostkami powiązanymi:
Transakcje Spółki ze spółką SIA iCotton:
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Przychody ze sprzedaży
13 884,4
9 721,2
Koszt własny sprzedaży
(12 843,3)
(6 663,9)
Przychody operacyjne
1 585,4
1 183,4
Koszty operacyjne
(598,7)
(741,9)
Przychody finansowe
827,2
2 244,7
Koszty finansowe
(4 483,1)
(4 856,1)
Należności handlowe
-
-
Zobowiązania – pożyczka podporządkowana
81 596,1
77 968,7
Zobowiązania handlowe długoterminowe
-
-
Zobowiązania handlowe
-
-
Zobowiązania pozostałe - kaucja
21 064,8
25 892,0
Transakcje Spółki ze spółką Radville Investments Sp. z o.o. :
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Przychody ze sprzedaży
10,8
10,8
Należności handlowe
71,2
57,9
4.31. WYNAGRODZENIE CZŁONKÓW ZARZĄDU I RADY NADZORCZEJ
Wynagrodzenia wypłacone, zarachowane dla Zarządu:
* kwoty wyrażone w wartości brutto
** kwoty wyrażone w wartości netto (bez VAT)
01.01.2025-31.12.2025
01.01.2024-31.12.2024
Funkcja
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
(tys. PLN)
umowa o pracę*
umowa
współpracy**
umowa o pracę*
umowa
współpracy**
Dmitrij Kostojanskij
Prezes Zarządu
136,3
582,0
133,7
570,8
Alina Grączewska
Członek Zarządu
99,2
651,7
73,2
478,0
Sergejs Binkovskis
Członek Zarządu
-
-
-
-
Razem
235,5
1 233,7
206,9
1 048,8
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 56/59
W dniu 15 lipca 2024 roku zostało wpisane do Rejestru Przedsiębiorców KRS na podstawie postanowienia
Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego Spółki
o kwotę 3 183,50 PLN w drodze emisji nie więcej nuż 318 350 akcji zwykłych na okaziciela serii B o wartości
nominalnej 0,01 PLN. Celem warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki oraz emisji akcji serii
B jest przyznanie prawa do objęcia akcji serii B posiadaczom imiennych warrantów subskrypcyjnych Serii A
(„Warranty serii A”), wyemitowanych przez Spółkę. Prawo do objęcia akcji serii B w wyniku realizacji uprawnień
wynikających z Warrantów serii A przysługiwać będzie wyłącznie osobom będącym posiadaczami Warrantów
serii A.
W przypadku trzyosobowego składu zarządu, jeżeli wszyscy Członkowie Zarządu zostaną objęci Programem,
łączna liczba Warrantów Serii A będzie procentowo podzielona pomiędzy nimi w następujący sposób:
40% Warrantów serii A – Prezes Zarządu;
30% Warrantów serii A - inny Członek Zarządu;
30% Warrantów serii A – inny Członek Zarządu.
W przypadku, gdy jeden z Członków Zarządu innych niż Prezes Zarządu nie będzie spełniał warunku
do nieodpłatnego nabycia Warrantów lub nie zostanie objęty Programem, przypadająca mu część
w wysokości 30% zostanie podzielona pomiędzy pozostałych dwóch członków w następujący sposób:
55% Warrantów serii A – Prezes Zarządu;
45% Warrantów serii A – inny Członek Zarządu.
W przypadku, gdy Prezes Zarządu nie będzie spełniał warunku do nieodpłatnego nabycia Warrantów, lub nie
zostanie objęty Programem, przypadająca mu część zostanie podzielona pomiędzy pozostałymi dwoma
członkami w następujący sposób:
50% Warrantów serii A – inny Członek Zarządu;
50% Warrantów serii A – inny Członek Zarządu.
Warranty serii A zostaną nieodpłatnie objęte przez podmiot będący firmą inwestycyjną, pełniący funkcję
powiernika („Powiernik”), który będzie kierował do osób objętych Programem pisemne oferty nieodpłatnego
nabycia tych Warrantów serii A w liczbie ustalonej przez Radę Nadzorczą, a następnie wydawał Warranty serii
A tym osobom, które przyjęły tę ofertę.
Powstanie prawa do nieodpłatnego nabycia Warrantów serii A przez osoby objęte Programem, będzie
uzależnione od spełnienia warunku pozostawania przez osobę objętą Programem w składzie zarządu Spółki
nieprzerwanie przez okres co najmniej 5 (pięciu) lat kalendarzowych poczynając od dnia przystąpienia członka
zarządu do programu. Warranty serii A mogły zostać wydane osobom objętym Programem nie wcześniej
niż po dniu zatwierdzenia sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy, w którym ziścił się warunek,
o którym mowa powyżej. Na dzień 31 grudnia 2025 roku Warranty serii A nie zostały objęte przez Członków
Zarządu.
Wynagrodzenia wypłacone, zarachowane dla Rady Nadzorczej:
01.01.2025-
31.12.2025
01.01.2024-
31.12.2024
Funkcja
(tys. PLN)*
(tys. PLN)*
Maralbek Gabdsattarov
Przewodniczący Rady Nadzorczej
60,0
30,0
Mykhaylo Murashko
Członek Rady Nadzorczej
60,0
30,0
Oleksiy Kolesnik
Członek Rady Nadzorczej
60,0
30,0
Artem Parshutin
Członek Rady Nadzorczej
35,0
30,0
Valerijs Kulickis
Członek Radny Nadzorczej
60,0
30,0
Jānis Bormanis
Członek Radny Nadzorczej
16,1
-
Razem
291,1
150,0
* kwoty wyrażone w wartości brutto
Spółka nie udzielała pożyczek członkom Zarządu i Rady Nadzorczej Harper Hygienics S.A.
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 57/59
4.32. UZGODNIENIE WYBRANYCH POZYCJI SPRAWOZDANIA
Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH
a) Zysk z działalności inwestycyjnej
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Strata / (Zysk) ze zbycia rzeczowych aktywów trwałych
418,0
(283,6)
Razem
418,0
(283,6)
b) Odsetki dotyczące działalności finansowej i inwestycyjnej
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Odsetki otrzymane
(3,8)
-
Odsetki zapłacone
1 465,2
1 841,9
Odsetki naliczone
4 483,1
4 856,1
Razem
5 944,5
6 698,0
c) (Zyski) / straty z tyt. różnic kursowych
01.01.2025-
31.12.2025
(tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Różnice kursowe od pożyczki podporządkowanej
(855,6)
(1 320,8)
Różnice kursowe – wycena kontraktu forward w USD
14,2
-
Różnice kursowe od leasingów
67,5
34,4
Razem
(773,9)
(1 286,4)
d) Zmiana stanu rozrachunków, rezerw i rozliczeń międzyokresowych
01.01.2025-
31.12.2025
tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Zmiana stanu należności
(2 715,9)
3 545,5
Zmiana stanu zobowiązań z wyjątkiem zobowiązań inwestycyjnych
(4 110,2)
(105,3)
Zmiana stanu rezerw i rozliczeń międzyokresowych
(8 957,8)
(1 427,8)
Razem
(15 783,9)
2 012,4
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 58/59
e) Inne korekty
01.01.2025-
31.12.2025
tys. PLN)
01.01.2024-
31.12.2024
(tys. PLN)
Odpis udziałów
144,9
-
Razem
144,9
-
4.33. ISTOTNE ZDARZENIA PO DACIE BILANSOWEJ
4.33.1. Zdarzenia i okoliczności związane z sytuacją w regionie Bliskiego Wschodu
Zgodnie z wymogami MSR 10 Zdarzenia następujące po okresie sprawozdawczym” oraz art. 54 ustawy
o rachunkowości, Spółka dokonała oceny wpływu sytuacji geopolitycznej w regionie Bliskiego Wschodu
na pozycje ujęte w sprawozdaniu finansowym oraz na założenie kontynuacji działalności.
Na dzień sporządzenia sprawozdania Spółka nie stwierdziła zdarz wymagających korekty danych
finansowych ani ujawnienia dodatkowych informacji o istotnym wpływie na działalność, przepływy pieniężne
lub wyniki finansowe.
Spółka prowadzi bieżące monitorowanie potencjalnych ryzyk, w tym w szczególności dostępności surowców,
ciągłości dostaw oraz potencjalnych zmian cen komponentów, zgodnie z zaleceniami Urzędu Komisji Nadzoru
Finansowego.
4.34. INFORMACJE O PODMIOCIE UPRAWNIONYM DO BADANIA
SPRAWOZDAŃ FINANSOWYCH
Podmiotem uprawnionym do badania jednostkowego sprawozdania finansowego Harper Hygienics S.A.
za rok obrotowy 2025 zakończony 31 grudnia 2025 r. jest spółka Strategia Audit spółka z ograniczoną
odpowiedzialnośc Spółka Komandytowa (raport bieżący 13/2024 z dnia 14 sierpnia 2024 r.).
Wynagrodzenie audytora (w tys. zł)
01.01.2025-31.12.2025
01.01.2024-31.12.2024
Przegląd raportów śródrocznych
128,0
128,7
Badanie raportów rocznych
144,7
144,9
Razem wynagrodzenie audytora
272,7
273,6
Inne usługi atestacyjne
(ocena sprawozdania o wynagrodzeniach, pakiet dla audytora
Spółki dominującej)
119,0
119,0
Ogółem koszty audytu
391,7
392,6
Harper Hygienics S.A.
Jednostkowe roczne sprawozdanie finansowe za rok 01.01.2025 31.12.2025 59/59
4.35. ZATWIERDZENIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO
Niniejsze jednostkowe sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone przez Zarząd Spółki w dniu 29 kwietnia
2026 roku.
___________________
___________________
___________________
Dmitrij Kostojanskij
Alina Grączewska
Sergejs Binkovskis
Prezes Zarządu
Członek Zarządu
Członek Zarządu