<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no"?><ds:Signature xmlns:ds="http://www.w3.org/2000/09/xmldsig#" Id="Signature_24ae86d5-2ef9-48a2-b223-0e5d6ef8384d_12"><ds:SignedInfo Id="SignedInfo_24ae86d5-2ef9-48a2-b223-0e5d6ef8384d_4a"><ds:CanonicalizationMethod Algorithm="http://www.w3.org/TR/2001/REC-xml-c14n-20010315"/><ds:SignatureMethod Algorithm="http://www.w3.org/2001/04/xmldsig-more#rsa-sha256"/><ds:Reference Id="Reference1_24ae86d5-2ef9-48a2-b223-0e5d6ef8384d_2c" URI="GKI-SZB-JSF-2025-12-31-1-pl.xhtml"><ds:DigestMethod Algorithm="http://www.w3.org/2001/04/xmlenc#sha256"/><ds:DigestValue>fUcXpmaRK2UdvyT+o3tw6lSdJmKlstPe3kC0nn97T3A=</ds:DigestValue></ds:Reference><ds:Reference Id="SignedProperties-Reference_24ae86d5-2ef9-48a2-b223-0e5d6ef8384d_23" Type="http://uri.etsi.org/01903#SignedProperties" URI="#SignedProperties_24ae86d5-2ef9-48a2-b223-0e5d6ef8384d_45"><ds:DigestMethod Algorithm="http://www.w3.org/2001/04/xmlenc#sha256"/><ds:DigestValue>Li6/4SHi7Hq/82jColTx/I3w1U7U2JZpTAlBy8NDkqY=</ds:DigestValue></ds:Reference></ds:SignedInfo><ds:SignatureValue Id="SignatureValue_24ae86d5-2ef9-48a2-b223-0e5d6ef8384d_59">gZQArGsMB7nkJKGHsBdzJYu+/SxJ1FtQKawB0vXh6pgRcBrddLTzv6XWlv5WcmV5